مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh صحبت های من و مدیر الماس باکس بخاطر هک حساب هام که در تیکت هابرای حفظ آبرو اعتراف کرد
انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس توییتر فیس بوک
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: صحبت های من و مدیر الماس باکس بخاطر هک حساب هام که در تیکت هابرای حفظ آبرو اعتراف کرد

1. Top | #1

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 111 بار در 46 ارسال

صحبت های من و مدیر الماس باکس بخاطر هک حساب هام که در تیکت هابرای حفظ آبرو اعتراف کرد

سلام دیروز صحبت هایی که با مدیر کلاهبردار الماس باکس داشتم متوجه شدم که صد درصد کار خود این شخص بوده که به حساب هام دسترسی پیدا کرده در نتیجه این مطلب رو تو الماس باکس چند بار گذاشتم که فعلا سایت رو بسته مثل روز قبل که میگفت: بهم هک کرده بودن و به حساب ها دستبرد زدن بخاطر این مجبور شدم تا دامین رو قطع کنم. به گفته های یکی از کاربرا چند وقت پیش با مشخصات افشین مومیوند وارد حساب های اون هم میشده و اختلال ایجاد میکرده در واقع کار این شخص کلاً کلاهبرداری هستش من میخوام برای دستگیری این شخص از طریق سایبری اقدام کنم زیرا 100 هزار تومان من سرمایه گذاری کردم و حتی دوس ندارم حق دیگر کاربرایی که به اشتباه تو اون سایت هم فعالیت میکردند و سرمایه گذاری کردند ضایع بشه اگه دس داشتید با من هماهنگ کنید تا بتونیم این یکی از اختلاسگران وطن عزیزمان رو ریشه کن کنیم.
    صحبت های من و این آدم خدا نشناس به شرح زیر بود:

الماس باكس: مرکز پشتیبانی
    اگر شما سوال، مشکل، شک یا تردیدی در مورد خدمات فراهم آمده ما دارید اینجا راحت آن را مطرح نمایید
    شماره درخواست: 6861-3751-2226-8082
    درخواست ثبت شد: امروز در 09:48
    وضعیت درخواست: Closed
    عنوان درخواست:
    درخواست کاربر: kingbartar
    شما, امروز در 09:48

سلام ترسیدم از دیشب تا حالا چرا سایت بالا نمیومد مدیر عزیز؟

پشتیبانی, امروز در 10:00
    کاربر محترم به سایت حمله کرده بودند و میخواستن این سایت خوب را هک کنند به قدری حمله ها شدید بوده که موس کامپیوتر منو دستشون گرفته بودند من هم ناچار شدم از پشت سیستم دامین رو قطع کنم تا نتونن این سایت را هک کنند.
    ************************************************** ****************************
    کاربر محترم شما چرا در سایتهای دیگه سرمایه گذاری میلیونی انجام دادید اما در سایت الماس باکس هنوز سرمایتون به 100 هزار تومان هم نرسیده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما, امروز در 10:10
    من همه مدارک علیه شما دارم که با آی پیتون وارد حساب هام شدید تو چند روز آینده قطعا اگه بخواید باز ادامه بدید خواهم شکایت کرد
    لطفاً حساب فام باکسم رو بدید به خودم و من دیگه پرونده هایی که علیه شما جمع کردم از دوستان لو ندم و همه چیز حتی برداشت 300 هزار تومانی که از ایران زمینم کردید رو نادیده بگیرم
    یا که خودتون میدونید این پولها خوردن نداره آقای مومیوند
    روز خوش

شما, امروز در 10:13
    در ظمن این سایتی که ساختید ثبت شده در ستاد ساماندهی نیست حالا به گفته خودتون چون مالیات میگیرن. من تو برداشت بعدی حتما سرمایه گذاری خواهم کرد نه اینکه باز مثل 5000هزار برگشت بزنید

شما, امروز در 10:25
    بی شک اون پولی که تو فام باکس هست و شما به دست گرفتید بهتون نمیرسه چون با مدیرش هماهنگ کردم که این برداشتی رو پرداخت نکنه اگرم بهتون برسه این پولا خوردن نداره شما ایت همه مدت با کارتی به اسم افشین مومیوند دارید اختلاس میکنید که من کسانی رو که ازتون مدرک دارن رو شاهد گرفتم تا علیه شما اقدام کنیم.
    این قضیه هم بر میگرده برای اون روز که شما رمزم رو گرفت. من به یه مدیر اعتماد کردم درست نیست آدم بخاطر پول هم وطنش رو اینطوری فراموش کنه
    آی پی شما در روزی که بهم اجاره ای نصف قیمت اضافه کردید 5.237.208.64 بوده که با آی پی هایی که وارد حساب های دیگه ام شدن همخونی داره
    حالا پشیمون هستید یا من به شکایت ادامه بدم؟

پشتیبانی, امروز در 10:37
    کاربر محترم من این کارو نکردم ولی باین آی پی براتون پیدا میکنم که کی این کارو کرده 5 دقیقه دیگه بهت خبر میدم

شما, امروز در 10:44
    آی پی که در شب 24 اسفند وارد حساب باکس ایران زمینم شده: 5.237.210.156 است
    آی پی که در همان شب وارد حساب آوا باکسم شده: 5.237.210.156 است
    و آی پی که وارد حساب پی کو باکسم شده 5.237.210.156 و 5.237.223.105 است که با ای پی مدیر الماس باکس همخوانی دارد
    ایشون از کارت شخصی به اسم :افشین مومیوند با مشخصات کارتی زیر
    شماره شبا : 620170000000339075323001
    و شماره کارت :6037991323565444
    بانک: ملی

من رمز رو به شما دادم چطور کسی دیگه این کارو کرده؟؟؟؟؟؟ اونم با ای پی شما

پشتیبانی, امروز در 10:51
    دوست عزیز این آیپی اصلا در سایت وجود ندارد شما خودتون مقصرید که رمزتون رو میدید به اینو اون دیشب به سایت حمله کردند وقتی موس کامپیوتر منو در دست گرفتند چه انتظاری دارید که حساب شمارو دستکاری نکنند
    و به قرآن قسم من به حساب های شما دست نزدم و نخواهم زد آخه برای چی باید این کارو انجام بدم چطوری باید این نون از گلو من پایین بره بعدشم من آقای مومیوند نیستم بلکه محمد رضا خاص محمدی هستم

شما, امروز در 11:04
    چه ربطی به حملات دیشبتون داره؟ قضیه هک من برمیگرده به 5 روز قبل
    باشه اغرار نکردید اما من این کامپیوتر رو پیگیری میکنم و حتما از طریق سایبری پیدا میکنم چون چند نفر هم این شکایت رو از این آی پی و فرد دارن که باهاشون در تماسم.
    اما برسیم به سرمایه گذاری
    من تو اون سایتهایی که وارد حسابم شدید و دیدید چقدر سرمایه گذاری کردم رو از خود سایت در آوردم و نصفش رو باز داخل سیت گذاشتم سر جمع من 500 هزار تومان پول تو همه این سایتا سرمایه گذاری کردم بقیش برای سایته که درآمدمه حالا اگه تو سایت شما پولی به من برگردوندید من فعالیتم رو ادامه میدم اگه بر نگردوندید که خدا اون بالاست

پشتیبانی, امروز در 11:08
    کاربر محترم من آبرو دارم لطفا با آبرو من بازی نکنید لطفا بگید من چیکار کنم تا شکایت نکنید هر جور شده من براتون پیدا میکنم رمز این حساباتونو اما با آبروی من بازی نکنید

در تیکتی جداگانه از ایشون رمز حساب فام باکسم که الان در دست گرفته رو با عمل تسویه حساب کردن رو خواستم که با ساعت ها فکر کردن به گردن نگرفتن و حرف رو عوض کردن و گفتن که من این کارو نکردم
    حال اگه این کارو نکرده بود چرا سایت رو باز منحل کرده؟

ببخشید سرتون رو درد آوردم. انشالله همه کاربرای باکس ایران زمین و همه دستندر کارانش سال خوب و پر باری رو داشته باشن. روز خوش...

2. 2 کاربر مقابل از kingbartar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

jimifox (-۶۲۱-۱۲-۳۰),sahar_snickers (-۶۱۷-۱۲-۳۰)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 1,719 بار در 472 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingbartar نمایش پست ها
    سلام دیروز صحبت هایی که با مدیر کلاهبردار الماس باکس داشتم متوجه شدم که صد درصد کار خود این شخص بوده که به حساب هام دسترسی پیدا کرده در نتیجه این مطلب رو تو الماس باکس چند بار گذاشتم که فعلا سایت رو بسته مثل روز قبل که میگفت: بهم هک کرده بودن و به حساب ها دستبرد زدن بخاطر این مجبور شدم تا دامین رو قطع کنم. به گفته های یکی از کاربرا چند وقت پیش با مشخصات افشین مومیوند وارد حساب های اون هم میشده و اختلال ایجاد میکرده در واقع کار این شخص کلاً کلاهبرداری هستش من میخوام برای دستگیری این شخص از طریق سایبری اقدام کنم زیرا 100 هزار تومان من سرمایه گذاری کردم و حتی دوس ندارم حق دیگر کاربرایی که به اشتباه تو اون سایت هم فعالیت میکردند و سرمایه گذاری کردند ضایع بشه اگه دس داشتید با من هماهنگ کنید تا بتونیم این یکی از اختلاسگران وطن عزیزمان رو ریشه کن کنیم.
    صحبت های من و این آدم خدا نشناس به شرح زیر بود:

الماس باكس: مرکز پشتیبانی
    اگر شما سوال، مشکل، شک یا تردیدی در مورد خدمات فراهم آمده ما دارید اینجا راحت آن را مطرح نمایید
    شماره درخواست: 6861-3751-2226-8082
    درخواست ثبت شد: امروز در 09:48
    وضعیت درخواست: Closed
    عنوان درخواست:
    درخواست کاربر: kingbartar
    شما, امروز در 09:48

سلام ترسیدم از دیشب تا حالا چرا سایت بالا نمیومد مدیر عزیز؟

پشتیبانی, امروز در 10:00
    کاربر محترم به سایت حمله کرده بودند و میخواستن این سایت خوب را هک کنند به قدری حمله ها شدید بوده که موس کامپیوتر منو دستشون گرفته بودند من هم ناچار شدم از پشت سیستم دامین رو قطع کنم تا نتونن این سایت را هک کنند.
    ************************************************** ****************************
    کاربر محترم شما چرا در سایتهای دیگه سرمایه گذاری میلیونی انجام دادید اما در سایت الماس باکس هنوز سرمایتون به 100 هزار تومان هم نرسیده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما, امروز در 10:10
    من همه مدارک علیه شما دارم که با آی پیتون وارد حساب هام شدید تو چند روز آینده قطعا اگه بخواید باز ادامه بدید خواهم شکایت کرد
    لطفاً حساب فام باکسم رو بدید به خودم و من دیگه پرونده هایی که علیه شما جمع کردم از دوستان لو ندم و همه چیز حتی برداشت 300 هزار تومانی که از ایران زمینم کردید رو نادیده بگیرم
    یا که خودتون میدونید این پولها خوردن نداره آقای مومیوند
    روز خوش

شما, امروز در 10:13
    در ظمن این سایتی که ساختید ثبت شده در ستاد ساماندهی نیست حالا به گفته خودتون چون مالیات میگیرن. من تو برداشت بعدی حتما سرمایه گذاری خواهم کرد نه اینکه باز مثل 5000هزار برگشت بزنید

شما, امروز در 10:25
    بی شک اون پولی که تو فام باکس هست و شما به دست گرفتید بهتون نمیرسه چون با مدیرش هماهنگ کردم که این برداشتی رو پرداخت نکنه اگرم بهتون برسه این پولا خوردن نداره شما ایت همه مدت با کارتی به اسم افشین مومیوند دارید اختلاس میکنید که من کسانی رو که ازتون مدرک دارن رو شاهد گرفتم تا علیه شما اقدام کنیم.
    این قضیه هم بر میگرده برای اون روز که شما رمزم رو گرفت. من به یه مدیر اعتماد کردم درست نیست آدم بخاطر پول هم وطنش رو اینطوری فراموش کنه
    آی پی شما در روزی که بهم اجاره ای نصف قیمت اضافه کردید 5.237.208.64 بوده که با آی پی هایی که وارد حساب های دیگه ام شدن همخونی داره
    حالا پشیمون هستید یا من به شکایت ادامه بدم؟

پشتیبانی, امروز در 10:37
    کاربر محترم من این کارو نکردم ولی باین آی پی براتون پیدا میکنم که کی این کارو کرده 5 دقیقه دیگه بهت خبر میدم

شما, امروز در 10:44
    آی پی که در شب 24 اسفند وارد حساب باکس ایران زمینم شده: 5.237.210.156 است
    آی پی که در همان شب وارد حساب آوا باکسم شده: 5.237.210.156 است
    و آی پی که وارد حساب پی کو باکسم شده 5.237.210.156 و 5.237.223.105 است که با ای پی مدیر الماس باکس همخوانی دارد
    ایشون از کارت شخصی به اسم :افشین مومیوند با مشخصات کارتی زیر
    شماره شبا : 620170000000339075323001
    و شماره کارت :6037991323565444
    بانک: ملی

من رمز رو به شما دادم چطور کسی دیگه این کارو کرده؟؟؟؟؟؟ اونم با ای پی شما

پشتیبانی, امروز در 10:51
    دوست عزیز این آیپی اصلا در سایت وجود ندارد شما خودتون مقصرید که رمزتون رو میدید به اینو اون دیشب به سایت حمله کردند وقتی موس کامپیوتر منو در دست گرفتند چه انتظاری دارید که حساب شمارو دستکاری نکنند
    و به قرآن قسم من به حساب های شما دست نزدم و نخواهم زد آخه برای چی باید این کارو انجام بدم چطوری باید این نون از گلو من پایین بره بعدشم من آقای مومیوند نیستم بلکه محمد رضا خاص محمدی هستم

شما, امروز در 11:04
    چه ربطی به حملات دیشبتون داره؟ قضیه هک من برمیگرده به 5 روز قبل
    باشه اغرار نکردید اما من این کامپیوتر رو پیگیری میکنم و حتما از طریق سایبری پیدا میکنم چون چند نفر هم این شکایت رو از این آی پی و فرد دارن که باهاشون در تماسم.
    اما برسیم به سرمایه گذاری
    من تو اون سایتهایی که وارد حسابم شدید و دیدید چقدر سرمایه گذاری کردم رو از خود سایت در آوردم و نصفش رو باز داخل سیت گذاشتم سر جمع من 500 هزار تومان پول تو همه این سایتا سرمایه گذاری کردم بقیش برای سایته که درآمدمه حالا اگه تو سایت شما پولی به من برگردوندید من فعالیتم رو ادامه میدم اگه بر نگردوندید که خدا اون بالاست

پشتیبانی, امروز در 11:08
    کاربر محترم من آبرو دارم لطفا با آبرو من بازی نکنید لطفا بگید من چیکار کنم تا شکایت نکنید هر جور شده من براتون پیدا میکنم رمز این حساباتونو اما با آبروی من بازی نکنید

در تیکتی جداگانه از ایشون رمز حساب فام باکسم که الان در دست گرفته رو با عمل تسویه حساب کردن رو خواستم که با ساعت ها فکر کردن به گردن نگرفتن و حرف رو عوض کردن و گفتن که من این کارو نکردم
    حال اگه این کارو نکرده بود چرا سایت رو باز منحل کرده؟

ببخشید سرتون رو درد آوردم. انشالله همه کاربرای باکس ایران زمین و همه دستندر کارانش سال خوب و پر باری رو داشته باشن. روز خوش...

با سلام و درود...

بسیار جالب بود ولی سعی کنید نقل و قول ها با دو رنگ متفاوت بنویسید که قابل درک تر باشد...

انشالله که به مال از دست رفته خود برسید...

امیدوارم روزی کاربرها از طمع دست بردارند و فقط در یک سایت و اونهم با خیال راحت فعالیت نمایند..

نکته اخر اینکه:

هر جا بروید آسمان به همین رنگ خواهد شد ...

4. Top | #3

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 111 بار در 46 ارسال
    ببخشید چون من زیاد وارد نیستم بخاطر اون زیاد دستکاریش نکردم و بی رنگ گذاشتم.
    تا ایران زمین رو دارم غم ندارم

5. کاربر مقابل از kingbartar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sahar_snickers (-۵۷۷-۰۱-۰۱)

6. Top | #4

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 110 بار در 68 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingbartar نمایش پست ها
    ببخشید چون من زیاد وارد نیستم بخاطر اون زیاد دستکاریش نکردم و بی رنگ گذاشتم.
    تا ایران زمین رو دارم غم ندارم
    دمت گرم دم عیدی چقدر خندیدیم

موسم رو به دست گرفته بودند
    به سایت حمله کرده بودند و میخواستن این سایت خوب را هک کنند

چقدر این یارو از خودش تعریف میکنه

7. Top | #5

عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 6 بار در 4 ارسال
    بابا این مدیر الماس باکس باورتون میشه حتی نمیدونه باکس چجوری مدیریت کنه؟

این آقا تو یاهو به من پیام میده هرشب بیا فلان کن مدیرت می کنم ایکار کن اوکار کن.

8. Top | #6

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 110 بار در 68 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir0331 نمایش پست ها
    بابا این مدیر الماس باکس باورتون میشه حتی نمیدونه باکس چجوری مدیریت کنه؟

این آقا تو یاهو به من پیام میده هرشب بیا فلان کن مدیرت می کنم ایکار کن اوکار کن.
    اسکریپت رو ارزون میکنن همین میشه دیگه ...

9. کاربر مقابل از pouyann عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

peymanfm7 (-۶۲۱-۰۶-۱۹)