مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh دزد کلاهبرداری به نام رحیم آبادی ( روح الله شکری رحیم آبادی ) - صفحه 2
انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس توییتر فیس بوک
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44

موضوع: دزد کلاهبرداری به نام رحیم آبادی ( روح الله شکری رحیم آبادی )

1. Top | #31

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 69 بار در 29 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    با سلام
    این برداشت ها فردا واریز می شوند ، اما دیگر پرداختی در کار نخواهد بود ، چون باز هم من دارم از جیبم به کاربران می پردازم !
    این هم معنی ندارد ، مگر من چه کاره ام ، 25000 تومان واریز کنند و ده روز بعد 50000 تومان برداشت کنند ، شما اگر می توانید
    بیاید سایت را در اختیار بگیرید و اینطوری سود بدهید ! من دارم به هر دری می زنم که این برداشت های آخر را هم که طبق گفته
    خودم بود به حسابتان واریز کنم و فردا مبلغ 1000.000 تومان مجدد قرض می گیرم ، ولی دیگر با این شرایط ادامه نمی دهم ! اگر
    کاربری راست می گوید بیاید و خودش جای من اینگونه پرداخت کند ! من از همه شما ها در این حدود دو سال بیشتر زحمت کشیدم
    ولی تا الان خودتان می دانید که چقدر ضرر کرده ام ! یا سایت تعطیل می شود و در حد توانم با کاربرانی که به اصل پول نرسیده اند
    تسویه می کنم ، یا باید شرایطی باشد که من هم از این به بعد بتوانم مزد زحماتم را بگیرم !
    آنهایی که طبق شرایط واریز داشته اند مبلغ برداشتشان به حسابشان واریز خواهد شد ! من این همه دارم می گم که من متضرر شدم
    من مالم را باخته ام ، اما همه شما به فکر خودتان هستید ! می دانم برای شما 1 میلیون پول زیادی است ، اما برای من که 40 میلیون
    از پولم رفته و باز هم خواهد رفت چی ؟
    ضمنا ، همه ما مقصر هستیم ! شما کاربران هم مثل من مقصر هستید ! تقصیر شما طمعتان است ، شما هم مثل من به رحیم آبادی
    اطمینان کردید ! وگرنه روزهای اول کسی علی خان نمی شناخت ! پس حالا که من هستم و فرار نکرده ام اینقدر به من فشار نیاورید !

باز هم می گویم ، اگر کسی مرد میدان هست ، بیاید و در جای من قرار بگیرد ! ببینم می تواند دوام بیاورد ! ببینم می تواند با این همه
    کاربر روبرو شود ، از هر کسی یک حرفی بشنود ! بله من اشتباه کردم ! اما شما از من بیشتر اشتباه کردید ! لطفا مرا در نظر بگیرید و فقط
    خودتان را نبینید !

لطفا به جای اینکه هی پولم پولم کنید ، به کم پولمون پولمون کنید ، عذر می خوام که در آخر اینگونه صحبت کردم ، اما وقعا خسته ام از این
    همه نا مهربانی !
    من هیچ سودی رو نمیخوام و فقط میخوام پولی رو که اینجا سرمایه کردم رو بگیرم. و من از ادمین میخوام رک و پوست کنده تکلیف کاربرایی مثل من که ضرر کردن رو مشخص کنند. ما باید چکار کنیم و آیا به پولمون میرسیم یا نه؟

2. Top | #32

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.55
    تشکر شده 3,799 بار در 1,107 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    من هیچ سودی رو نمیخوام و فقط میخوام پولی رو که اینجا سرمایه کردم رو بگیرم. و من از ادمین میخوام رک و پوست کنده تکلیف کاربرایی مثل من که ضرر کردن رو مشخص کنند. ما باید چکار کنیم و آیا به پولمون میرسیم یا نه؟

سلام خدمت شما ... عزیز من ، من اگه اینجام برای اینه که حق اونایی که سرمایه گذاری کردند و حتی به اصل پولشون نرسیدند رو بپردازم ! شما چرا همه مسائل رو با هم قاطی می کنید !؟
    من اگه می گم پرداختی نخواهیم داشت منظور تا زمانی است که تکلیف سایت مشخص بشود که آیا ادامه بدهیم یا تعطیل کنیم ! اگر بخواهیم ادامه دهیم با قوانین جدید و اصولی این کار را خواهیم
    کرد و البته باید که کاربران هم بخواهند و حمایت کنند ، و اگر بخواهیم تعطیل کنیم ، بنده مابقی دارایی ام را خواهم فروخت و پول همه شما کاربران متضرر را خواهم داد ، من اگر نمی خواستم حق
    شما ها را بدهم الان اینجا نبودم و مطمئن باشید از بین بردن سایت برایم کاری نداشت ، اما تا زمانی که این کار را نکنم سایت را منحل نخواهم کرد ، به امید خدا ، نهایتا تا قبل از عید تکلیف روشن خواهد شد و اطلاعرسانی خواهد گردید .

3. 9 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

asef594 (-۵۸۶-۱۱-۳۰),eagle3839 (-۶۰۹-۱۲-۰۱),ELHAM (-۵۷۱-۱۱-۳۰),fb1400 (-۵۶۶-۱۱-۳۰),mashregi (-۵۷۶-۱۱-۳۰),naji (-۶۰۸-۱۱-۳۰),newtrade58 (-۵۸۴-۱۱-۳۰),Poorya (-۵۸۱-۱۲-۰۱),siavash85_ma (-۵۸۴-۱۱-۳۰)

4. Top | #33

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 79 بار در 36 ارسال
    عجیب است که رحیم آبادی این ها را می بیند ولی چیزی نمی گوید!

5. Top | #34

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 9 بار در 7 ارسال
    آقای علی خان یه سوال.
    چرا شما میگید که کاربران از شما مقصر ترند؟؟؟؟؟؟؟
    چون به اقای رحیم ابادی اعتماد کردن؟
    کاربران اقای رحیم ابادی رو میشناسن؟ یا خود شما رو میشناسن؟
    اگه اینجوری باشه ادم نباید به هیچکسی اعتماد کنه.
    مقصر اصلی شمایید که کسی رو که نمیشناسید رو شریک خودتون میکنید. به کاربرای بیچاره چه ربطی داره اخه؟
    شما تو یکی از پستاتون گفتید که :
    مگر من چه کاره ام ، 25000 تومان واریز کنند و ده روز بعد 50000 تومان برداشت کنند ، شما اگر می توانید
    بیاید سایت را در اختیار بگیرید و اینطوری سود بدهید
    --
    ما نگفتیم شما کاره ای هستید که
    وقتی شما این سایت رو زدید با این شرایط باید به این فکر میبودید که 25000 تومن سرمایه گذاری و 50000 تومن برداشت وجود دارد.
    مقصر اصلی شمایید.
    قبل از زدن سایت باید یه منبع درامد برای خودتون در نظر میگرفتید.

6. کاربر مقابل از aavvzz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

valerhain (-۵۶۷-۱۱-۳۰)

7. Top | #35

عنوان کاربر
    Moderator ناظم و ناظر انجمن باکس ایران زمین
    میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر شده 1,310 بار در 588 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط aavvzz نمایش پست ها
    آقای علی خان یه سوال.
    مقصر اصلی شمایید که کسی رو که نمیشناسید رو شریک خودتون میکنید. به کاربرای بیچاره چه ربطی داره اخه؟
    مگر من چه کاره ام ، 25000 تومان واریز کنند و ده روز بعد 50000 تومان برداشت کنند ، شما اگر می توانید
    --
    وقتی شما این سایت رو زدید با این شرایط باید به این فکر میبودید که 25000 تومن سرمایه گذاری و 50000 تومن برداشت وجود دارد.
    مقصر اصلی شمایید.
    سلام.دوست عزیز منم مثل شما کاربرم و اعتمادم به سایت از پرداختی هایی بوجود اومد که مرتب و سر وقت انجام میشدن.اما صحبت شما بی انصافیه که همه تقصیرها رو گردن یه نفر میاندازین.من با گفته ی آقای علی خان موافقم چون خود من هم برای سود بیشتر و کسب درامد در ایران زمین فعالیت کردم ولی نمیدونستم در اون شرایطی که من در حال سود بودم مدیر در حال ضرر بود چرا که با اعتماد به همکارشون همچنان پرداختی ها رو انجام میدادن.شاید فقط اشتباه مدیر اعتماد کامل به رحیم آبادی بوده که بهاش پرداخت این همه پول و حتی شاید به گفته خودشون فروش اموالشون باشه....خواهشا بی انصاف نباشیم و بجای اینکه تقصیر گردن کسی بندازیم بیاییم همگی به کمک همدیگه تلاش کنیم تا سایت رو نجات بدیم ....نمیدونم موفق میشیم یا نه ولی تلاشمون رو که میتونیم بکنیم.

8. 5 کاربر مقابل از naji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

admin (-۵۹۹-۱۲-۰۱),asef594 (-۶۰۵-۱۲-۰۲),Poorya (-۵۷۸-۱۱-۳۰),sahar_sniickers (-۵۷۸-۱۱-۳۰),siavash85_ma (-۶۰۱-۱۲-۰۱)

9. Top | #36

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 237 بار در 74 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط aavvzz نمایش پست ها
    آقای علی خان یه سوال.
    --
    مقصر اصلی شمایید.
    سلام ...
    دوست عزیز هیچ کدوم از ما که چشم بصیرت نداریم.
    تضمین 100 درصدی هم برای سایت های کلیکی وجود ندارد. اما در کل خود کاربران تصمیم گیرنده هستند که جایی سرمایه گذاری بکنند یا خیر.
    وقتی جایی بر اساس منطق نباشه مقصر خود فرد هست که بیاد بر خلاف عقل و منطق عمل بکنه.
    آقای علی خان هم بار ها گفتن که اعتماد به رحیم آبادی اشتباه بوده. خودشون هم تا حالا به خاطر این اشتباه کم ضرر ندادن.
    این که حالا سایت با مشکل مواجه شده به خاطر ضرر های مالی بوده که اکثرش رو رحیم ابادی زده.
    اگر برنامه ای بوده ... اگر سود زیادی توسط افرادی خارج شده ... اگر الان سایت ورودی نداره تمامش بر میگرده به قوانین و شرایط قبلی که اون فرد به وجود آورده..

الان اصلا مقصر اصلی بنده خوبه ؟ اصلا بحث این نیست چه کسی مقصره ... حرف اینه فقط یک نفر این وسط تقصیر کار نیست. خود کاربران هم به همون اندازه یا بیشتر مقصر هستند.
    چه معنی میده آخه... با کدوم کسب و کاری میشه 10 روزه 25 هزار تومان رو دو برابر کرد؟
    اون هم برای یک 25 هزار تومان شاید راحت باشه به نظر شما
    اما میلیون ها تومان پول که همه بر اساس شرایط قبلی سایت در حساب های کاربران انباشته شده اند
    چه کسی میتونه بدون واریزی پرداخت کنه ؟
    چطور وقتی سایت داره پرداخت میکنه هیچ کس به فکر این نیست که این 25 هزار تومان ها از کجا میاد و تبدیل به 50 هزار تومان میشه؟
    آقای علی خان چقدر از خودشون سرمایه بگذارن ؟ به خاطر اشتباه یک فرد حروم خور بی شرف تا الان 40 میلیون ضرر از جیب دادن... که همینطورم بیشتر میشه متاسفانه
    باز با این شرایط این رفتار ها رو میبینن و این بی لطفی ها و این بی فکری ها
    هر کس دیگه بود تا الان همه چیز رو رها کرده بود و داشت راحت به زندگیش میرسید.
    حداقل به خاطر خودتون هم شده یک سر سوزن همکاری رو داشته باشید و نشون بدید
    تا کم کم این شرایط عوض بشه که داره میشه !!! اگر اجازه داده بشه !!!!!!!!!!

10. 6 کاربر مقابل از Poorya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

admin (-۵۹۵-۱۲-۰۱),asef594 (-۵۹۴-۱۲-۰۱),LicHaRd.M (-۵۸۴-۱۱-۳۰),naji (-۵۷۲-۱۲-۰۱),sahar_sniickers (-۵۹۸-۱۲-۰۲),siavash85_ma (-۵۹۷-۱۲-۰۱)

11. Top | #37

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 137 بار در 54 ارسال
    یه زمانی، چند نفر داخل این سایت تبلیغ پیکو باکس رو میکردن، یکی دو نفر اومدن و گفتن سایتش کلاه برداره و پول مردم رو خورده و .........

خوده جناب علی خان هم اومدن و تبلیغ هارو حذف کردن و تشکر کردن از اطلاع رسانی اون کاربران که خدارو شکر زود گفتین تا کسی گول نخورده بره تو اون سایت......!!!!!!

حالا بگذریم از اینکه پیکو به هر شکلی که باشه داره ادامه میده . گیریم اون زمان مدیریت نمیدونستن پیکو باکس چه روالی رو داره، ولی مگه میشه الان قبول کرد که اطلاع از وضعیت پایتخت باکس و مدیریت کلاه بردارش نداشته باشه؟؟؟؟؟
    سوال من از آقایه علی خان اینه که چجوره کسی که میلیون ها تومان پول مردم رو بالا کشیده میاد تو سایتش ( اونم با این وضعیت مالی سایت ) برداشت میزنه و فعالیت میکنه و عجیب تر اینکه پرداخت میشه!!!!!!!

کاربر kingbartar به چه حقی هنوز اینجا حساب داره؟؟؟ کسی که به بهانه ورشکست شدن داره تمام اطلاعات حساب کاربرا در سایش رو بطور کامل حذف میکنه!!!

این موضوع رو هم بگم که اگه صحبتی از پیکو کردم دلیل بر تایید این سایت نیست، من خودم طلبکار هستم از اون سایت و البته محروم از انجمن اش !

12. 2 کاربر مقابل از Mahdi12397 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alex32 (-۵۹۷-۱۲-۰۲),sahar_sniickers (-۵۶۷-۱۲-۰۲)

13. Top | #38

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 69 بار در 29 ارسال
    به نظره من هم الویت سایت باید جبران ضرر کاربرایی باشه که ضرر کردن نه کسایی که سود کردن و دوباره میان و از نو پول میگیرن. باید اول با کسایی که ضرر کردن تسویه حساب بشه و اگر قرار بر ادامه فعالیت سایت باشه باید کلا سایت ریست بشه و فعالیت خودشو از نو شروع کنه.

14. 2 کاربر مقابل از omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mahdi12397 (-۵۸۰-۱۲-۰۱),sahar_sniickers (-۶۲۱-۱۲-۰۳)

15. Top | #39

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.55

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi12397 نمایش پست ها
    یه زمانی، چند نفر داخل این سایت تبلیغ پیکو باکس رو میکردن، یکی دو نفر اومدن و گفتن سایتش کلاه برداره و پول مردم رو خورده و .........

خوده جناب علی خان هم اومدن و تبلیغ هارو حذف کردن و تشکر کردن از اطلاع رسانی اون کاربران که خدارو شکر زود گفتین تا کسی گول نخورده بره تو اون سایت......!!!!!!

حالا بگذریم از اینکه پیکو به هر شکلی که باشه داره ادامه میده . گیریم اون زمان مدیریت نمیدونستن پیکو باکس چه روالی رو داره، ولی مگه میشه الان قبول کرد که اطلاع از وضعیت پایتخت باکس و مدیریت کلاه بردارش نداشته باشه؟؟؟؟؟
    سوال من از آقایه علی خان اینه که چجوره کسی که میلیون ها تومان پول مردم رو بالا کشیده میاد تو سایتش ( اونم با این وضعیت مالی سایت ) برداشت میزنه و فعالیت میکنه و عجیب تر اینکه پرداخت میشه!!!!!!!

کاربر kingbartar به چه حقی هنوز اینجا حساب داره؟؟؟ کسی که به بهانه ورشکست شدن داره تمام اطلاعات حساب کاربرا در سایش رو بطور کامل حذف میکنه!!!

این موضوع رو هم بگم که اگه صحبتی از پیکو کردم دلیل بر تایید این سایت نیست، من خودم طلبکار هستم از اون سایت و البته محروم از انجمن اش !
    سلام خدمت شما دوست عزیز

شما اولین نفری هستید که این مسئله را به بنده اعلام می نمایید ، مطمئنا هر 5 اکانت ایشان مسدود می شود ، البته تا جایی که من می دانستم

ایشان در حال تسویه با کاربران بود و این دلیلی نبود بر اینکه حساب ایشان از سایت حذف شود ! اما اکنون با این صحبتها دیگر ، اکانتهای ایشان حتما مسدود

می شود .

لازم بذکر است که این فرد با اینکه تا کنون از فعالیت نه چندان سالم خود 10.000.000 تومان سود کسب نموده اند ، دیروز در یاهو بنده را تهدید هم کردند

که چنین می کنم و چنان می کنم اگر حق مرا ندهید ، من چند میلیون بدهی بالا آورده ام و شما مسئول هستید ! من هم گفتم بفرمایید هر کاری می خواهید

انجام دهید !

همانطور که می دانید ، من خیلی مشغله دارم و فرصت گشت و گذار در سایتهای دیگر برایم وجود ندارد ! ممنون می شوم که اخبار این چنینی را زودتر به بنده

چه از طریق انجمن و ایجاد پست ، چه از طریق پیامک اعلام نمایید تا بتوانم حداقل برخوردهای لازم را خیلی زودتر انجام دهم .

همچنین لطفا کاربران اینقدر ساده در سایتهای مختلف سرمایه گذاری نکنند ! چرا گول چنین افرادی را می خورید که چندی بعد پولی که با هزار زحمت تهیه

کرده اید به باد فنا برود و دستتان به هیچ کجا بند نباشد !

من حساب انجمن این کاربر را نیز مسدود کردم ، چون مطمئنا با سابقه ای که از ایشان سراغ دارم ، اگر به انجمن مراجعه نمایند از هیچ اهانتی فروگذار نخواهند

نمود .

موفق و پیروز باشید ...

16. 7 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alex32 (-۵۷۶-۱۲-۰۱),bikar21 (-۶۱۷-۱۲-۰۲),fb1400 (-۵۶۸-۱۲-۰۲),Mahdi12397 (-۶۰۹-۱۲-۰۲),naji (-۵۷۴-۱۲-۰۱),sahar_sniickers (-۶۱۰-۱۲-۰۲),samadi (-۵۸۷-۱۲-۰۵)

17. Top | #40

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.02
    با تشکر از مدیریت محترم به جهت برخورد قاطع با این فرد متخلف و کلاه بردار و فحاش

18. 2 کاربر مقابل از alex32 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

admin (-۵۸۶-۱۲-۰۲),Mahdi12397 (-۵۸۴-۱۲-۰۱)

19. Top | #41

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 74 بار در 28 ارسال
    با سلام ممنون از اینکه حساب این کلاهبردار را مسدود کردید ایشان با طرح این موضوع که سایت ایران زمین پول مرا خورده پول کاربران سایتش را بالا کشیده در حالی که فقط در اکانت اصلی خودشان کهkingbartar میباشد بیش 6میلیون سود داشته اند که معلوم نیست ایا 15در صد سود خود را به سایت برگرداندن یا نه در هر صورت مسدود کردن 5اکانت ایشان از بهترین تصمیمات شما است وبابت این موضوع کمال تشکر را از شما داریم

20. 2 کاربر مقابل از bikar21 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mahdi12397 (-۵۷۰-۱۲-۰۲),sahar_sniickers (-۶۰۱-۱۲-۰۳)

21. Top | #42

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.55
    نقل قول نوشته اصلی توسط bikar21 نمایش پست ها
    با سلام ممنون از اینکه حساب این کلاهبردار را مسدود کردید ایشان با طرح این موضوع که سایت ایران زمین پول مرا خورده پول کاربران سایتش را بالا کشیده در حالی که فقط در اکانت اصلی خودشان کهkingbartar میباشد بیش 6میلیون سود داشته اند که معلوم نیست ایا 15در صد سود خود را به سایت برگرداندن یا نه در هر صورت مسدود کردن 5اکانت ایشان از بهترین تصمیمات شما است وبابت این موضوع کمال تشکر را از شما داریم
    سلام خدمت شما کاربر گرامی

این کاربر ( مدیر پایتخت باکس ) مطمئن باشید که اگر این کار را کرده بود ، تا الان صدایش گوش تمام دنیای مجازی را پر کرده بود !

نه تنها ایشان ، هیچ کدام از کاربرانی که سود میلیونی داشته اند اقدام به واریز 15 درصد نکرده اند .

به هر حال مطلبی هم وجود دارد در رابطه با کینگ برتر که تا دقایقی دیگر در پستی جدید توضیحات آن داده خواهد شد .

موفق و پیروز باشید ...

22. 3 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

naji (-۵۷۰-۱۲-۰۳),sahar_sniickers (-۵۷۰-۱۲-۰۴),samadi (-۵۹۲-۱۲-۰۵)

23. Top | #43

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 11 بار در 6 ارسال
    خدایش من از همون موقع که رحیم ابادب به کاربرا میپرید معلوم بود که میخاد بزنه به چاک و بازم خدارو شکر که اقای علیخانی خدا پشت و پناهش خدا شناس بود وگرنه دزدی که شاخ و دم نداره نمیدونم ادم چطوری این پولا رو میتونه کوفت کنه ای خاک تو سر صدام

24. Top | #44

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.02
    up..........

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع