مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh وفاداری خود را به باکس ایران زمین اینگونه نشان دهید ! - صفحه 3
انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس توییتر فیس بوک
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 61 به 76 از 76

موضوع: وفاداری خود را به باکس ایران زمین اینگونه نشان دهید !

1. Top | #61

عنوان کاربر
    Moderator ناظم و ناظر انجمن باکس ایران زمین
    میانگین پست در روز
    1.04
    تشکر شده 1,310 بار در 588 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط salume نمایش پست ها
    من کارمزدمو داخل سایت ریختم الان متونم برداشت بزنم? نام کاربرریم safa_zad
    منظور از کارمزد بازیافت قبل از برداشت هست؟اگر اینطوره بعد 10 روز از واریز آقای مدیر حساب شما را اماده برداشت میکنن و میتونین برداشت کنید

2. 2 کاربر مقابل از naji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

newtrade58 (-۶۲۲-۱۱-۱۷),Poorya (-۵۹۰-۱۱-۱۸)

3. Top | #62

عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.37
    تشکر شده 740 بار در 397 ارسال
    سلام
    امروز مبلغ 22000 تومان طی رسید به شماره 1024109263 به کارت بانک ملت شما واریز کردم
    شماره تیکت: 4118-7745-7163-4470

با تشکر

4. 2 کاربر مقابل از siavash85_ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

naji (-۶۱۷-۱۱-۱۸),Poorya (-۵۹۲-۱۱-۱۸)

5. Top | #63

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر شده 3,799 بار در 1,107 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash85_ma نمایش پست ها
    سلام
    امروز مبلغ 22000 تومان طی رسید به شماره 1024109263 به کارت بانک ملت شما واریز کردم
    شماره تیکت: 4118-7745-7163-4470

با تشکر
    با سلام و عرض تشکر از شما بزرگوار ... لطفا در بخش مربوطه نیز اعلام بفرمایید ... موفق باشید ...
    بخش مربوط به اعلام واریزها

6. 3 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

naji (-۵۶۸-۱۱-۱۸),Poorya (-۵۹۵-۱۱-۱۸),sahar_sniickers (-۶۰۲-۱۱-۱۸)

7. Top | #64

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.52
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sniickers نمایش پست ها
    با سلام. میشه جواب تیکت بنده را نیز بدهید. باتشکر ..
    با سلام ... تیکت شما پاسخ داده شد ... موفق باشید ...

8. کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sahar_sniickers (-۶۲۲-۱۱-۱۸)

9. Top | #65

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.52
    نقل قول نوشته اصلی توسط salume نمایش پست ها
    من کارمزدمو داخل سایت ریختم الان متونم برداشت بزنم? نام کاربرریم safa_zad
    با سلام

طبق تیکت به شماره زیر شما ملزم به واریز 8 درصد به جای 15 درصد شده اید ، این مبلغ هم 25.000 تومان است که شما باید

مستقیما به کارت بنده واریز نمایید :

شماره تیکت : 6742-8341-4759-4676

شماره کارت بنده : 6037991814939751

این مبلغی هم که واریز کرده اید جزء سرمایه گذاری شما است و می توانید با آن خرید نمایید و 10 روز بعد از واریز آن

50.000 تومان برداشت نمایید .

پس از واریز در
    اینجا اعلام نمایید و شماره تیکت خود را نیز قید بفرمایید .

موفق باشید ...

10. 2 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

naji (-۵۷۹-۱۱-۱۷),Poorya (-۵۹۹-۱۱-۱۸)

11. Top | #66

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 10 بار در 4 ارسال
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    من از ابتدای عضویتم یعنی در شهریور 93 تا الات 3تا اکانت دارم که در 2تا از انها با افراد دیگری شریک هستم
    اگه مرو با هم حساب کنیم چیزی حدود 4.442.830سود داشته ام.
    یک موضوع که به ان بی توجهی شده مدت زمان عضویت افراد و میزان سرمایه گذاری انها بوده است.
    من از همون ابتدا عضو شدم و سرمایه گذاری میلیونی را شروع کردم
    که با توجه به مدت عضویتم (17ماه)سود حدودی 260.000در ماه بدست اوردم.این عدد نشان میدهد که سود بدست امده کمتر از ان چیزی است که خیلیا حساب کتاب میکنن و فکر میکنند ما در ماه مثلا 800.000سود میکنیممن فکر نمی کنم این سود برای کسی که بیشترین سرمایه گذاری و طولانی ترین عضویت در سایت را دارد زیاد باشد.
    لازم به ذکر است که در این 17ماه در 2یا 3 مرحله حدودا 700.000تومن اضافه به حسابم وارد شد که طبق اطلاعی که دادم از حسابم کم شد این یعنی حلال و حروم سرمون میشه و طبق قوانین پیش رفته ایم.
    در مورد این تایپیک عرض کنم خدمتتون که نمیشود که هر از چند گاهی قوانینی ناقص در سایت اضافه شود و کاربران را مجبور به رعایت انها کرد!!!
    از ابتدا هیچ قراری برای اضافه شدن و یا تغییر قوانین نبود.
    همچنین ایینو بگم که در همون ماه های اول هم من هم تعداد کمی از دوستان در مورد سود دهی سایت هشدار دادند ولی متاسفانه خودتان توجه نکردید و گفتید ما برنامه ریزی داریم!!
    حال هم چوب همین بی برنامگی را میخورید.
    حال سوال اینجاست چرا باید کاربران این بی برنامگیرو بر دوش بگیرن؟
    اصلا ایا با این قانون جدید مشکل حل میشود یا مانند قرص مسکن عمل میکند؟
    ایا بهتر نیست بجای این قوانین دنبال تبلیغات و درامد زایی بود؟

12. Top | #67

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 237 بار در 74 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_m نمایش پست ها
    من از ابتدای عضویتم یعنی در شهریور 93 تا الات 3تا اکانت دارم که در 2تا از انها با افراد دیگری شریک هستم
    یک موضوع که به ان بی توجهی شده مدت زمان عضویت افراد و میزان سرمایه گذاری انها بوده است.
    که با توجه به مدت عضویتم (17ماه)سود حدودی 260.000در ماه بدست اوردم.این عدد نشان میدهد که سود بدست امده کمتر از ان چیزی است که خیلیا حساب کتاب میکنن و فکر میکنند ما در ماه مثلا 800.000سود میکنیممن فکر نمی کنم این سود برای کسی که بیشترین سرمایه گذاری و طولانی ترین عضویت در سایت را دارد زیاد باشد.
    لازم به ذکر است که در این 17ماه در 2یا 3 مرحله حدودا 700.000تومن اضافه به حسابم وارد شد که طبق اطلاعی که دادم از حسابم کم شد این یعنی حلال و حروم سرمون میشه و طبق قوانین پیش رفته ایم.
    در مورد این تایپیک عرض کنم خدمتتون که نمیشود که هر از چند گاهی قوانینی ناقص در سایت اضافه شود و کاربران را مجبور به رعایت انها کرد!!!
    همچنین ایینو بگم که در همون ماه های اول هم من هم تعداد کمی از دوستان در مورد سود دهی سایت هشدار دادند ولی متاسفانه خودتان توجه نکردید و گفتید ما برنامه ریزی داریم!!
    درود
    ببینید دوست عزیز در مورد قوانین سایت.
    شما که کاربر قدیمی سایت هستید حتما میدونید باکس ایران زمین از ابتدا تا به حال بر اساس یکسری قوانین شکل گرفته بود.
    در ابتدا نمیخواهم راجع به درستی یا نادرستی آن قوانین صحبت کنم.
    اما باید به عرض برسانم این سایت هیچ موقع تغییری در قوانین ایجاد نکرده است. درسته برخی قوانین رفته رفته شکل گرفتند و اضافه شدند که در مدت تکمیل برنامه ها بوده اما نمیتوان آن را به عنوان تغییر تلقی کرد.
    اما این هم که بگوییم این سایت در گذشته به یکباره تغییری در قوانین صورت داده که به گفته شما ناقص بوده باشد و کاربران را مجبور به انجام کاری کرده باشد مسلما خیر پس چطور میشود سایت بخواهد در حال حاضر و یا در آینده هم دست به چنین کاری بزند ؟
    حالا در مورد قوانین عرض بکنم.
    امید وارم از حرف من بد برداشت نکنید. اما این که شما هنوز هم بعد این مدت حرف هایی که بار ها به آن ها پاسخ داده شده و دلایل آن هم در انجمن مطرح شده میزنید
    نشان دهنده این هست
    که شما اصلا به موارد و توضیحات ارائه شده در این مدت در مورد شرایط سایت توجه نداشته اید. که دلیل آن هم واضح است شما ادعای قدیمی بودن دارید اما واقعا برای سایت چه کاری انجام داده اید ؟
    سرمایه گذاری کار خیلی ساده ای هست. منتهی یک نفر 1 میلیون سرمایه گذاری میکند یک نفر 100 میلیون. که هیچ تفاوتی هم با هم ندارند این افراد و خون هیچ کدام از دیگری رنگی تر نمی باشد.
    شما بفرمایید غیر از سرمایه گذاری یا کاربر قدیمی بودن چه کار دیگری برای سایت انجام داده اید که مفید بوده باشد ؟
    شما میفرمایید برنامه سایت مشکل داشته . باشه اصلا قبول این برنامه بد ترین برنامه تاریخ پی تی سی !!! چرا تا زمانی که برایتان سود اور بود با آن هیچ مشکلی نداشتید ؟ چرا گذاشتید به قول خودتان بر عهده کمی از دوستان که تذکر بدهند و خودتان دست به عمل نشدید ؟
    آیا خودتان به عنوان کاربر قدیمی و سرمایه گذار نمیتوانستید اعتراض کنید ؟ نمیتوانستید به خاطر غیر منطقی بودن قوانین دست از فعالیت بردارید ؟
    اگر شما به دنبال مقصر هستید من میگم زیاد خودتان را خسته نکنید... مقصر اولا کسی هست که این برنامه ها را قرار داده و به تذکر همان اندک دوستان به قول شما توجه نکرده. که این مسئله بر کسی پوشیده نیست ... و بار ها گفته شده آقای رحیم آبادی که فعلا از زیر بار مسئولیت خود را رهانیده اند مقصر اصلی هستند..
    اما مقصر دیگر کاربرانی هستند که منافع شخصی رو به منافع جمعی ترجیح داده اند . و حالا تازه به دنبال مقصر هستند.

شما یا افراد دیگر تا به حال بر اساس قوانینی فعالیت میکرده اید که بسیار بسیار فراتر از زیر ساخت سایتی مثل پی تی سی یا خیلی از تجارت های دیگر میباشد !!
    حالا این رو بر اساس تصمیمات اشتباه یا هدف های اشتباه آقای رحیم آبادی بگذاریم ...
    این که این قوانین اشتباه بوده اند چند بار باید تکرار شود دوست عزیز ؟ قبول اشتباه ... مدیر هم گفتند همه هم قبول دارند. رحیم آبادی رو هم مورد بازخواست قرار دادند ولی خوب نتیجه نداد ! ایشون حتی تلفنش هم جواب نمیده بس که بی غیرته !!
    اما این قوانین اشتباه برای چه کسانی مشکل ایجاد کرده ؟؟؟؟ یا به قول شما چه کسانی چوب آن را خورده اند ؟؟؟؟؟؟
    آیا مدیر این سایت که تا به حال 40 میلیون از جیب پرداخته اند و قرض و قوله کرده اند تاوان نداده اند ؟ شما فقط یک طرف قضیه رو نگاه میکنید ؟؟
    شما تلاش شبانه روزی مدیر را نمیبینید که با وجود این همه مشکلات و افرادی قدر نشناس ... دارن به کار خودشون ادامه میدهند تا سایت از وضعیت فعلی خارج شود ؟
    شما بیرون گود نشسته اید و می*گویید لنگش کن؟؟؟ و زمانی هم که کمی به سختی افتادید همه چیز را غیر منطقی به باد اعتراض میگیرید ؟

آیا در این مدت این همه پست در انجمن را ملاحظه نکرده اید برای تغییر در قوانین ؟ آیا از خود شما و یا تمامی کاربران دیگر نظر نخواستند مدیر که شریک باشید در امر برنامه ریزی ؟؟
    شما راه کار بهتری داشتید چرا ارائه ندادید ؟ بله من هم میشینم این جا برای کشور و مدیریت و حتی امریکا هم برنامه صادر میکنم.... اما خداوند میگه سرنوشت هیچ قومی تغییر داده نمیشه مگر این که خودشان بخواهند !!
    من از حرف های شما برداشت میکنم که شما میخواهید قوانین همان قوانین باشد اما سایت هم خالی از مشکل باشد ؟؟؟؟ اگر شما واقعا این قدر نخبه تشریف دارید تا حالا کجا بودید که ما قبل از آمدنتان گاوی گوسفندی چیزی قربانی میکردیم و از شما نظر خواهی میکردیم و مشکلات همگی حل میشدند ؟
    توان آدم چقدره مگه ؟ تعاون و همکاری کجا رفته ؟ شما فقط مدیر که تا حالا پا پس نکشیده رو مقصر میدونید ؟؟؟
    شما فکر میکنید چون قبلا سایت هایی بعد از به مشکل خوردن برنامه های دروغ دادن و بعد هم سایتشون جمع شده... قراره این جا هم چنین اتفاقی بیوفته و چنین تصمیماتی گرفته بشه ، که میگویید قوانین ناقص به سایت اضافه میشود آن هم هر از چند گاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در این جا من بهتره یاد آوری کنم شما چرا این همه تفاوت را ملاحظه نمیکنید؟؟؟
    اگر تفاوت ندارد پس دوست عزیز شما چشم خودتون رو بسته اید ... چون مطمئن باشید 1 درصد مبلغ سرمایه گذاری تان در هر سایت معلوم نبود به شما بازگردد یا خیر آن هم ظرف مدت 1 یا 2 سال !!!!!!!! حالا شما که این مقدار سود شخصی برده اید
    اگر لطف کنید اطلاعات کامل حساب هایتان و میزان برداشت های را به صورت کامل بفرمایید مشخص خواهد شد اعتبار این سایت به خاطر چه هستش...
    این نکته که شما یک نفر هستید یا چند نفر تفاوتی نمیکند ... شما باید به میزان سود خودتان مالیات فعلی را بپردازید و بعد به فعالیت تان ادامه بدهید. افراد دیگر فعالیت کننده هم در اکانت های شما همینطور... که سر جمع باید مبلغی جمع آوری و بپردازید تا در آیند هم به راحتی فعالیت کنید.... این ارزش داره یا اسکم شدن یک سایت بدون حتی یک ذره تلاش برای نجات وضعیت ؟؟

توضیحات هم کافی ارائه شده لازم نیست من باز به عرض برسانم.
    اما این عمل مانند یک پل عبور میماند که سایت را از مشکلات و برنامه های اشتباه خارج میکند و به سمت برنامه های منطقی و درست پیش میراند.
    بعد از عبور از این پل و این شرایط قوانین جدیدی ارائه خواهند شد که با گذشته یا حال متفاوت خواهد بود و بسیار منطقی تر و کامل تر و بررسی شده تر... و به هیچ وجه هم دیگر نیازی به این پل عبور یا چیزی مشابه آن نخواهد بود... و این اطمینان را به شما بدهم
    آقای علی خان آنقدر وجدان و درایت دارند که مانند بسیاری از دیگر مدیران قوانین بی ثبات و به قول شما قرص مسکن قرار ندهند. و به هیچ وجه هم این قوانین مصداق چنین چیزی نیست و نخواهد بود !!

ضمنن این نکته رو هم عرض کنم شما یا افراد دیگر مجبور به انجام این کار یعنی پرداخت مالیات به خاطر سودی که بر اساس برنامه قبلی چه کم و چه زیاد برده اید نیستید. به دنبال گفته های مدیر در همین تاپیک باشید تا به جواب برسید...
    البته عواقب آن گریبان گیر خودتان خواهد بود...

یا علی مدد
    ویرایش توسط Poorya : -۵۷۳-۱۱-۱۹ در ساعت 02:13

13. 3 کاربر مقابل از Poorya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

admin (-۵۹۸-۱۱-۱۸),eagle3839 (-۶۰۴-۱۱-۱۸),naji (-۵۸۹-۱۱-۱۹)

14. Top | #68

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.52
    با سلام و عرض تشکر از کاربر خوب سایت و دوست عزیزم poorya
    هرچه لازم بود ایشان فرمودند ، فقط این را بگویم که 5 روز است این پست قرار گرفته است و بنده در ایمیل هم به شما اخطار داده ام ، شما
    دقیقا تا ساعات پایانی مهلت خود صبر کرده اید و بعد مانند همیشه با لحن طلبکارانه و اعتراض آمیز آمده اید و مسائل را به گونه ای مطرح می کنید
    که انگار در این مدت در خوابی عمیق بوده اید ! شما تا ساعت 08:04 امروز اگر واریز خود را انجام ندهید دقیقا همانند اعلان این پست با شما رفتار
    خواهد گردید .
    یا حق ...

15. 5 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

eagle3839 (-۶۰۵-۱۱-۱۹),fb1400 (-۶۰۳-۱۱-۱۸),naji (-۵۶۳-۱۱-۱۸),Poorya (-۶۰۴-۱۱-۱۸),siavash85_ma (-۶۲۲-۱۱-۱۸)

16. Top | #69

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 10 بار در 4 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Poorya نمایش پست ها
    درود
    ببینید دوست عزیز در مورد قوانین سایت.
    شما که کاربر قدیمی سایت هستید حتما میدونید باکس ایران زمین از ابتدا تا به حال بر اساس یکسری قوانین شکل گرفته بود.
    در ابتدا نمیخواهم راجع به درستی یا نادرستی آن قوانین صحبت کنم.
    اما باید به عرض برسانم این سایت هیچ موقع تغییری در قوانین ایجاد نکرده است. درسته برخی قوانین رفته رفته شکل گرفتند و اضافه شدند که در مدت تکمیل برنامه ها بوده اما نمیتوان آن را به عنوان تغییر تلقی کرد.
    یه سوال دارم: ایا قانون خرید اکانت ها اکانت ها اجباری نبود! و ایا تغییر نحوه کلیک اگهی ها تغییر در قوانین نبود؟ و اینکه شما میگید قانون های جدید برای تکمیل برنامه ها وضع شدند ایا برنامه ها پیش رفت که قانون های جدید همچنان پا برجا هستند؟من که فکر نمیکنم برنامه پیش رفته باشه.البته طبق صحبت مدیر
    اما این هم که بگوییم این سایت در گذشته به یکباره تغییری در قوانین صورت داده که به گفته شما ناقص بوده باشد و کاربران را مجبور به انجام کاری کرده باشد مسلما خیر پس چطور میشود سایت بخواهد در حال حاضر و یا در آینده هم دست به چنین کاری بزند ؟
    ایا تغییر نحوه کلیک و بستگی داشتن میانگین به ساعت کلیک اگهی ها تغییری یکباره نبوده؟ایا ایجاد همچین حالتی چیزی جز زحمت و ضرر کاربران چیزی در بر داشت؟
    حالا در مورد قوانین عرض بکنم.
    امید وارم از حرف من بد برداشت نکنید. اما این که شما هنوز هم بعد این مدت حرف هایی که بار ها به آن ها پاسخ داده شده و دلایل آن هم در انجمن مطرح شده میزنید
    نشان دهنده این هست
    که شما اصلا به موارد و توضیحات ارائه شده در این مدت در مورد شرایط سایت توجه نداشته اید. که دلیل آن هم واضح است شما ادعای قدیمی بودن دارید اما واقعا برای سایت چه کاری انجام داده اید ؟
    دوست عزیز اتفاقا به مسائل خیلی توجه داشتم ولی جوابها قانع کننده نبود مثل اینکه لقمرو دور سرمون بچرخونیم و مقداریشم در مسیر رو زمین بریزیم!!!!در ضمن قدیمی بودن بنده ادعا نیست واقعیته
    اما در مورد این سوالتون که برای سایت چه کاری انجام داده اید ؟ باید بگم که کی در ماه های اول در مورد سودهی زیاد سایت هشدار داد؟البته پیشنهاد هم خیلی دادم که خیلی از مسائل امروزو در بر میگرفت ولی کو گوش شنوا!!!!!!

سرمایه گذاری کار خیلی ساده ای هست. منتهی یک نفر 1 میلیون سرمایه گذاری میکند یک نفر 100 میلیون. که هیچ تفاوتی هم با هم ندارند این افراد و خون هیچ کدام از دیگری رنگی تر نمی باشد.
    شما بفرمایید غیر از سرمایه گذاری یا کاربر قدیمی بودن چه کار دیگری برای سایت انجام داده اید که مفید بوده باشد ؟
    متاسفانه ما کشور جهان سوم هستیم یعنی کشوری که به زمان زیاد اهمیت نمیدن پس بهمین دلیل عدم توجه شما به وقتو بهتون خرده نمیگیرم!!!!کار مفید برای یه کاربر بهتر از این که به مدیران بگه در اینده دچار مشکل مالی میشوید و سود دهی را کم کنید؟کم پیشنهاد دادم؟متاسفانه شما کم اطلاعیت و اومدین اینجا به بازخواست میکنید.
    شما میفرمایید برنامه سایت مشکل داشته . باشه اصلا قبول این برنامه بد ترین برنامه تاریخ پی تی سی !!! چرا تا زمانی که برایتان سود اور بود با آن هیچ مشکلی نداشتید ؟ چرا گذاشتید به قول خودتان بر عهده کمی از دوستان که تذکر بدهند و خودتان دست به عمل نشدید ؟
    دوست عزیز حداقل متن من رو یکم با دقت بخون تا به اشتباهت پی ببری و همچین سوالی نکنی؟!!!!!من تعجب میکنم که مدیر هم این اشتباه شمارو تصحیح نکردند!!
    آیا خودتان به عنوان کاربر قدیمی و سرمایه گذار نمیتوانستید اعتراض کنید ؟ نمیتوانستید به خاطر غیر منطقی بودن قوانین دست از فعالیت بردارید ؟
    دوست عزیز وقتی که در پاسخ میشنوم که برنامه ریزی 10ساله داریم چرا باید دست از فعالیت بر دارم؟(این حرفاتون از رو بی اطلاعیتون هست)
    اگر شما به دنبال مقصر هستید من میگم زیاد خودتان را خسته نکنید... مقصر اولا کسی هست که این برنامه ها را قرار داده و به تذکر همان اندک دوستان به قول شما توجه نکرده. که این مسئله بر کسی پوشیده نیست ... و بار ها گفته شده آقای رحیم آبادی که فعلا از زیر بار مسئولیت خود را رهانیده اند مقصر اصلی هستند..
    من این حرف رو قبول ندارو که فقط جناب رحیم ابادی مقصر هستند زیرا ایشون زیر نظر مدیر و در کنار ایشون فعالیت کرده اند و همیشه با این عنوان به کاربران شناخته شدند.
    اما مقصر دیگر کاربرانی هستند که منافع شخصی رو به منافع جمعی ترجیح داده اند . و حالا تازه به دنبال مقصر هستند.
    دوست عزیز اگه منظورتون منم که باز میگم اشتباه میکنید و بهتر است متن من رو با دقت کافی بخونید!!!!

شما یا افراد دیگر تا به حال بر اساس قوانینی فعالیت میکرده اید که بسیار بسیار فراتر از زیر ساخت سایتی مثل پی تی سی یا خیلی از تجارت های دیگر میباشد !!
    حالا این رو بر اساس تصمیمات اشتباه یا هدف های اشتباه آقای رحیم آبادی بگذاریم ...
    این که این قوانین اشتباه بوده اند چند بار باید تکرار شود دوست عزیز ؟ قبول اشتباه ... مدیر هم گفتند همه هم قبول دارند. رحیم آبادی رو هم مورد بازخواست قرار دادند ولی خوب نتیجه نداد ! ایشون حتی تلفنش هم جواب نمیده بس که بی غیرته !!
    اما این قوانین اشتباه برای چه کسانی مشکل ایجاد کرده ؟؟؟؟ یا به قول شما چه کسانی چوب آن را خورده اند ؟؟؟؟؟؟
    آیا مدیر این سایت که تا به حال 40 میلیون از جیب پرداخته اند و قرض و قوله کرده اند تاوان نداده اند ؟ شما فقط یک طرف قضیه رو نگاه میکنید ؟؟
    شما تلاش شبانه روزی مدیر را نمیبینید که با وجود این همه مشکلات و افرادی قدر نشناس ... دارن به کار خودشون ادامه میدهند تا سایت از وضعیت فعلی خارج شود ؟
    شما بیرون گود نشسته اید و می*گویید لنگش کن؟؟؟ و زمانی هم که کمی به سختی افتادید همه چیز را غیر منطقی به باد اعتراض میگیرید ؟
    دوست عزیز وقتی به هشدارها توجهی نمیشه مقصر کیست؟مقصر کاربران هستند؟

آیا در این مدت این همه پست در انجمن را ملاحظه نکرده اید برای تغییر در قوانین ؟ آیا از خود شما و یا تمامی کاربران دیگر نظر نخواستند مدیر که شریک باشید در امر برنامه ریزی ؟؟
    شما راه کار بهتری داشتید چرا ارائه ندادید ؟ بله من هم میشینم این جا برای کشور و مدیریت و حتی امریکا هم برنامه صادر میکنم.... اما خداوند میگه سرنوشت هیچ قومی تغییر داده نمیشه مگر این که خودشان بخواهند !!
    دوست عزیز چند بار گفتم بازم میگم تنها راه حل افزایش ذرامد تبلیغاتی سایت هست نه وضع قوانین دست و پا گیر و محدود کننده اینو همیشه گفتم محدود کردن کاربران تنها مثل مسکن عمل میکند که با گذشت زمان بدن به ان عادت میکند!
    من از حرف های شما برداشت میکنم که شما میخواهید قوانین همان قوانین باشد اما سایت هم خالی از مشکل باشد ؟؟؟؟ اگر شما واقعا این قدر نخبه تشریف دارید تا حالا کجا بودید که ما قبل از آمدنتان گاوی گوسفندی چیزی قربانی میکردیم و از شما نظر خواهی میکردیم و مشکلات همگی حل میشدند ؟
    دوست عزیز شما لطفا قبل از برداشت کردن از حرفای بنده یکم با دقت بیشتر متن منو بخون در ضمن در مسایلی که احتمال میدی اطلاع نداشته باشید نظرندهید
    توان آدم چقدره مگه ؟ تعاون و همکاری کجا رفته ؟ شما فقط مدیر که تا حالا پا پس نکشیده رو مقصر میدونید ؟؟؟
    هم مدیر هم اقای رحیم ابادی
    شما فکر میکنید چون قبلا سایت هایی بعد از به مشکل خوردن برنامه های دروغ دادن و بعد هم سایتشون جمع شده... قراره این جا هم چنین اتفاقی بیوفته و چنین تصمیماتی گرفته بشه ، که میگویید قوانین ناقص به سایت اضافه میشود آن هم هر از چند گاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز لطفا حرف تو دهن بنده نزارید و جو رو خراب نکنین!
    در این جا من بهتره یاد آوری کنم شما چرا این همه تفاوت را ملاحظه نمیکنید؟؟؟
    اگر تفاوت ندارد پس دوست عزیز شما چشم خودتون رو بسته اید ... چون مطمئن باشید 1 درصد مبلغ سرمایه گذاری تان در هر سایت معلوم نبود به شما بازگردد یا خیر آن هم ظرف مدت 1 یا 2 سال !!!!!!!! حالا شما که این مقدار سود شخصی برده اید
    اگر لطف کنید اطلاعات کامل حساب هایتان و میزان برداشت های را به صورت کامل بفرمایید مشخص خواهد شد اعتبار این سایت به خاطر چه هستش...
    بازم میگم از اولشم گفتم سودش زیاده و غیر منطقی و باز هم میگم اطلاعات کلی رو گذاشتم و سود خالص رو با توجه مدت هم گذاشتم نمیدونم دنبال چی هستید؟مثلا باید بگم 40میلیون سرمایه گذاشتم 45میلیون برداشن کردم؟!
    این نکته که شما یک نفر هستید یا چند نفر تفاوتی نمیکند ... شما باید به میزان سود خودتان مالیات فعلی را بپردازید و بعد به فعالیت تان ادامه بدهید. افراد دیگر فعالیت کننده هم در اکانت های شما همینطور... که سر جمع باید مبلغی جمع آوری و بپردازید تا در آیند هم به راحتی فعالیت کنید.... این ارزش داره یا اسکم شدن یک سایت بدون حتی یک ذره تلاش برای نجات وضعیت ؟؟
    ببنین وقتی بهت میگن برناممون 10 سالست و شما هم روش حساب باز میکنی و برنامه ریزی میکنی و میری وام میگیری به امید اینکه وامتو از سود اینجا پرداخت کنی و میبینی حالا اینجوری شده به حرف اول خودت میرسی که سود واقعا غیر منطقی بوده و تمام برنامه ریزیات خراب شده و پولی برای بازگردوندن نداری چیکار میکنی؟!!!جناب مدیر در جریان بودن ماه پیش به علت مشکل من مجبور به قرض 1800000شدم تا مشکل حل شود الان که دیگر هیچ تازه باید اون 2تا شریک دیگرمو هم یجوری براشون جبران خسارت کنم چون به اعتبار حرف من اومدن تو این سایت و حالا اینطوری شده!

توضیحات هم کافی ارائه شده لازم نیست من باز به عرض برسانم.
    اما این عمل مانند یک پل عبور میماند که سایت را از مشکلات و برنامه های اشتباه خارج میکند و به سمت برنامه های منطقی و درست پیش میراند.
    بعد از عبور از این پل و این شرایط قوانین جدیدی ارائه خواهند شد که با گذشته یا حال متفاوت خواهد بود و بسیار منطقی تر و کامل تر و بررسی شده تر... و به هیچ وجه هم دیگر نیازی به این پل عبور یا چیزی مشابه آن نخواهد بود... و این اطمینان را به شما بدهم
    آقای علی خان آنقدر وجدان و درایت دارند که مانند بسیاری از دیگر مدیران قوانین بی ثبات و به قول شما قرص مسکن قرار ندهند. و به هیچ وجه هم این قوانین مصداق چنین چیزی نیست و نخواهد بود !!
    ببینیم قوانین جدید چطور خواهد بوود.

ضمنن این نکته رو هم عرض کنم شما یا افراد دیگر مجبور به انجام این کار یعنی پرداخت مالیات به خاطر سودی که بر اساس برنامه قبلی چه کم و چه زیاد برده اید نیستید. به دنبال گفته های مدیر در همین تاپیک باشید تا به جواب برسید...
    البته عواقب آن گریبان گیر خودتان خواهد بود...
    همین عواقب که گفتین خیلی حرف توشه!

یا علی مدد
    پاسخ ها جز بجز داده شده است (داخل متن)
    ویرایش توسط milad_m : -۵۸۷-۱۱-۱۸ در ساعت 23:46

17. Top | #70

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.52
    سلام خدمت شما ... فردی که این برنامه 10 ساله را قرار داد و بنده و شما و دیگر کاربران هم به ایشان اعتماد کردیم ! دیگر وجود خارجی ندارد !

بنده چوب اعتماد خود را به چنین فردی خوردم و 40 میلیون تومان باختم ! کاربران هم همین چوب را خوردند ! اما برخی چون شما در این میان به یک

نوایی رسیدند و باز هم طلبکارند اما برخی دیگر مانند من همه چیز را باختند ! من نمی دانم شما دنبال چه چیز می گردید !؟ اما این تجربه ای بزرگ

می شود برایتان که دیگر به هر وعده پوچ و پوشالی دلخوش نشوید و با این دلخوشی خود چشم منطق خود را بر روی چیزهایی که عقلتان می گوید

نبندید ! بنده هم درسهای زیادی گرفته ام و در ادامه این راه از آنها بهره خواهم گرفت ...

18. 3 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

naji (-۵۷۸-۱۱-۱۹),Poorya (-۶۱۱-۱۱-۱۹),sahar_sniickers (-۵۷۱-۱۱-۱۹)

19. Top | #71

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 237 بار در 74 ارسال

سلام.
    این هم پاسخ صحبت های شما .

(( یه سوال دارم: ایا قانون خرید اکانت ها اکانت ها اجباری نبود! و ایا تغییر نحوه کلیک اگهی ها تغییر در قوانین نبود؟ ))

مثل این که منظور من رو از تغییر در قوانین متوجه نشده اید ؟
    اولا عرض کنم طبق شرایط خدمات سایت مدیر هر موقع و بدون اطلاع قبلی اختیار تغییر در قوانین را داراست.
    دوما وقتی یک قانون اضافه می شود تغییری در روند کلی قوانین که صورت نگرفته
    شما دارید تبصره ها و موارد ریز شده هر قانون رو میفرمایید . مثلا خرید اکانت من تا جایی که یادم هست به قانون سهام مربوط میشد که آن هم بیشتر برای منفعت کاربران بود و برای جلوگیری کردن از تقلب در سایت.
    و یا تغییر نحوه مشاهده آگهی اصلا قانون نبوده که تغییرش بخواهد تغییر قانون قلمداد شود. اگر اینطور باشد لابد هر چیزی که به سایت اضافه یا کاسته میشود تغییر در قوانین است ؟
    این ها دیگر جزء تصمیم گیری ها در شرایط مختلفه که باید دید صلاح در چه کاری می باشد. ضمنن نباید مشکلات طراحی سایت هم از یاد ببرید. که خیلی موارد را دچار مشکل کرد

(( و اینکه شما میگید قانون های جدید برای تکمیل برنامه ها وضع شدند ایا برنامه ها پیش رفت که قانون های جدید همچنان پا برجا هستند؟من که فکر نمیکنم برنامه پیش رفته باشه.البته طبق صحبت مدیر ))

من قانون های فعلی رو نمیگم برادر ! لطفا به صحبت من توجه کنید.
    عرض کردم سایت در گذشته سابقه چنین کاری نداشته است و اگر هم برنامه یا قانونی ( در گذشته ! ) به صورت جدید قرار داده ( در گذشته ! ) تکمیل قوانین بوده ( در گذشته ! ). یعنی همان قوانین گذشته . مثل همان خرید اکانت مثلا . یا هر چیزی شبیه به آن !

(( ایا تغییر نحوه کلیک و بستگی داشتن میانگین به ساعت کلیک اگهی ها تغییری یکباره نبوده؟ایا ایجاد همچین حالتی چیزی جز زحمت و ضرر کاربران چیزی در بر داشت؟ ))

ما الان نمیخواهیم مو از ماست بکشیم بیرون . اما باز اگر پاسخ ندهم ....
    هیچ کس نیامده برای زحمت دادن و ضرر زدن به کاربران چنین کاری انجام بدهد. در خیلی از موارد دیگر هم مشکلات و نقص هایی ایجاد شدند که به خاطر طراحی های نامناسب و پر از عیب و اشکال سایت گو تمپ بوده اند که تمامی تغییرات و نوشتن ماژول ها رو بر عهده داشته اند که البته زحمات و خسارات زیادی هم به مدیر وارد آورده بودند. پس این نکته ناگزیر بوده . و متاسفانه به خاطر کمبود طراح پی تی سی قابل اطمینان و حرفه ای مدیر مجبور شده اند با این قوانین به کار ادامه دهند.
    البته این مسئله رو فراموش نکنید با وجود تمام این مشکلات باز راه چاره ای ارائه شده و این طور نبوده که سایت مثلا بر خسارات وارد آمده چشم پوشی کند یا راه کاری برای آن ارائه ندهند.

(( دوست عزیز اتفاقا به مسائل خیلی توجه داشتم ولی جوابها قانع کننده نبود مثل اینکه لقمرو دور سرمون بچرخونیم و مقداریشم در مسیر رو زمین بریزیم!!!!در ضمن قدیمی بودن بنده ادعا نیست واقعیته
    اما در مورد این سوالتون که برای سایت چه کاری انجام داده اید ؟ باید بگم که کی در ماه های اول در مورد سودهی زیاد سایت هشدار داد؟البته پیشنهاد هم خیلی دادم که خیلی از مسائل امروزو در بر میگرفت ولی کو گوش شنوا!!!!!! ))

بحث این نیست که قدیمی بودن شما واقعیته یا خیر . عرض من این است که قدیمی بودن یا نبودن ملاک نیست. هر چند افراد قدیمی خوب از برخی مسائل اطلاع دارن و میتوانند کمک بهتری باشند برای سایت نسبت به دیگر کاربران.
    اما ما هم قبول داریم . هیچ کس خلاف این نگفته دوست عزیز. این که آقای رحیم ابادی به حرف هیچ کس گوش ندادن واضح هستش. و این که حتی مدیر را هم فریب داده اند

(( متاسفانه ما کشور جهان سوم هستیم یعنی کشوری که به زمان زیاد اهمیت نمیدن پس بهمین دلیل عدم توجه شما به وقتو بهتون خرده نمیگیرم!!!!کار مفید برای یه کاربر بهتر از این که به مدیران بگه در اینده دچار مشکل مالی میشوید و سود دهی را کم کنید؟کم پیشنهاد دادم؟متاسفانه شما کم اطلاعیت و اومدین اینجا به بازخواست میکنید. ))

هیچ جای صحبت به زمان مربوط نمیشود . هر چند این صحبت شما نسبی هستش و نه ثابت . که البته بحث آن این جا مطرح نیست.
    اما شما سود و منفعت را به دست آورده اید . و حالا حاضر نیستید کمی از آن سودی که برده اید به عنوان مالیات به سایت بازگردانید تا کمکی باشد برای مدیر که تحت فشار مالی زیادی هستند و دیگر کاربرانی که حتی هنوز به مبلغ سرمایه گذاری شان هم دست نیافته اند. این هم نکته برای شما آقای جهان سومی که هنوز با این قضیه کنار نیامده اید . مسلما فرار از مالیات و گریز از آن نمونه بارز تری خواهد بود از جهان سوم و افرادی که فقط به منفعت خود می اندیشند.
    ضمنن من شما یا فرد دیگری را به هیچ وجه بازخواست نکرده ام. لطفا برچسب نزنید. من فقط به صحبت های شما سعی کردم عادلانه و واضح پاسخ بدهم. انتظار هم نمیرود 100 درصد مورد قبول شما قرار بگیرد !

(( دوست عزیز حداقل متن من رو یکم با دقت بخون تا به اشتباهت پی ببری و همچین سوالی نکنی؟ ))

شما درست میفرمایید.

(( دوست عزیز وقتی که در پاسخ میشنوم که برنامه ریزی 10ساله داریم چرا باید دست از فعالیت بر دارم؟(این حرفاتون از رو بی اطلاعیتون هست) ))

در پاسخ به این نکته. درسته آقای رحیم آبادی با برنام ها و توضیحاتی که همیشه میدادن
    در همه ما باوری به وجود آورده بودند که برنامه شان کاملا منطقی است و به مشکل نمیخورد و ......
    اما مطمئنن اگر این طور بود الان با این مشکل مواجه نمیشد سایت. آقای رحیم آبادی که اصلا هیچی
    هیچ فرد دیگری در هیچ درجه ای نمیتواند 10 روز اینده خودش هم پیش بینی کند.
    حالا شما میفرمایید چون به شما گفتن برنامه ریزی 10 ساله دارن به فعالیت ادامه دادید ؟ که این کار اصلا از پایه مشکل داشته و اشتباه بوده . اقتصاد کشور خودمون روزانه داره تغییر میکنه حالا میشه گفت یک سایت پی تی سی تا 10 سال بر اساس یک برنامه نه چندان منطقی ثبات خواهد داشت ؟ عقل حکم میکند در این مواقع جلوی ضرر خود یا دیگری را بگیرید. و به فعالیت ادامه ندهید. خدا که نیست اون فرد حالا فرقی نمیکنه
    آقای رحیم آبادی انگار روزو شب کرده و شما هم قبول کردید. و الان هم به عنوان دلیل مطرح میکنید که اصلا دلیل قانع کننده ای نیست.
    در هر حال. شما اسمش رو بگذارید بی اطلاعی من یا هر چیز .

(( من این حرف رو قبول ندارم که فقط جناب رحیم ابادی مقصر هستند زیرا ایشون زیر نظر مدیر و در کنار ایشون فعالیت کرده اند و همیشه با این عنوان به کاربران شناخته شدند. ))

اگر بخواهیم فقط از لحاظ عنوان بررسی کنیم بله. ایشون همیشه میگفتن من دوست دارم ناظم باشم و کمک کننده سایت و فلان و فلان
    اما چیزی که واضح است برنامه ریز کلی سایت ایشون بودن و آقای علی خان هم مسائل دیگری را بر عهده داشته اند.
    سخنان آقای علی خان در مورد ایشون در جاهای مختلف موجوده . ایشون هم بار ها گفتن این قوانین مشکل ساز میشود ولی آقای رحیم آبادی ایشان را هم فریب داده اند تا جایی که میبینید 40 میلیون تومان از خودشان پرداخته اند به کاربران
    باز شما هر طور که دوست دارید قضاوت کنید.

(( دوست عزیز اگه منظورتون منم که باز میگم اشتباه میکنید و بهتر است متن من رو با دقت کافی بخونید!!!! ))

من منظورم فرد خاصی نبود و کلی عرض کردم.

(( دوست عزیز چند بار گفتم بازم میگم تنها راه حل افزایش ذرامد تبلیغاتی سایت هست نه وضع قوانین دست و پا گیر و محدود کننده اینو همیشه گفتم محدود کردن کاربران تنها مثل مسکن عمل میکند که با گذشت زمان بدن به ان عادت میکند! ))
    (( دوست عزیز شما لطفا قبل از برداشت کردن از حرفای بنده یکم با دقت بیشتر متن منو بخون در ضمن در مسایلی که احتمال میدی اطلاع نداشته باشید نظرندهید ))

این نظر شماست عزیز من. نظر جمع این نیست. من بار ها عرض کردم
    قوانین قبلی به کلی مشکل داشتن !!! و برخی مشکلات فنی سایت هم به آن ها دامن زده اند.
    پس اصلا کار از افزایش درآمد تبلیغاتی و .... گذشته.
    چون اولا درآمد تبلیغاتی از کجا ؟ بعد بالفرض خیلی خیلی خوشبخت باشیم درآمد تبلیغاتی ایجاد شد و خرج کلیک های کاربران رو داد سود چندین برابری و نجومی سایت چطور میخواد تامین بشه ؟ گیریم همه این ها هم تامین شد البته توی رویا ها ها.. چون با وضعی که پولی برای پرداخت نمانده بود اصلا فضا و جای مناسبی برای این گونه نظرات باقی نمیگذاشت. اصلا اگر به فکر چنین کاری هم باشه سایت باید اول قوانین درست و منطقی باشه... تااااا یک درآمدی هم از طریق تبلیغات به دست بیاید و به همین گونه منطقی خرج شود. که فعلا نمیشود در مورد مرحله 2 صحبت کرد چون زیر ساختش فراهم نیست و گام اول هم با دشواری هایی مواجه است.
    نظر شما به جای خودش محترم ...

این که از قوانین غیر منطقی و نادرست به سمت منطقی کردن آن پیش برویم که نمیشود دست و پا گیر کردن و محدود کردن کاربر... باز هم این نظر شماست که با دیگران تفاوت دارد.
    چون اکثر کاربرا قبول دارند که مشکلات به خاطر برنامه های قبلی بودن . پس وقتی یک چیزی مشکل داره باید تغییر داده بشه. که خلاف آن هم تا به حال عمل نشده.

(( دوست عزیز لطفا حرف تو دهن بنده نزارید و جو رو خراب نکنین! ))

خوب شما که فدیمی هستید. حتما جاهای دیگر هم فعالیت داشته اید. باید بدونید نگرانی اصلی خیلی ها وقتی یک سایت قوانینش رو تغییر میده
    اسکم شدن سایت هست به دلایل نا مشخص چون بار ها نمونه آن مشاهده شده.
    اگر این طور نمیدونید بفرمایید خیر .
    من حرفی در دهان شما قرار نداده ام !

(( بازم میگم از اولشم گفتم سودش زیاده و غیر منطقی و باز هم میگم اطلاعات کلی رو گذاشتم و سود خالص رو با توجه مدت هم گذاشتم نمیدونم دنبال چی هستید؟مثلا باید بگم 40میلیون سرمایه گذاشتم 45میلیون برداشن کردم؟! ))

خیلی خوب . به هر حال که شما اطلاعات درست نداده اید. تا من هم پاسخ کاملی بدهم
    اما در هر حال باز خدا رو شکر کنید تا به این جا به سود رسیده اید و طرف حسابتان فردی با وجدان است . خیلی از سایت ها بودن که جمع کردن و رفتن یک عمر سرمایه مردم هم به باد داده اند !

(( ببنین وقتی بهت میگن برناممون 10 سالست و شما هم روش حساب باز میکنی و برنامه ریزی میکنی و میری وام میگیری به امید اینکه وامتو از سود اینجا پرداخت کنی و میبینی حالا اینجوری شده به حرف اول خودت میرسی که سود واقعا غیر منطقی بوده و تمام برنامه ریزیات خراب شده و پولی برای بازگردوندن نداری چیکار میکنی؟!!!جناب مدیر در جریان بودن ماه پیش به علت مشکل من مجبور به قرض 1800000شدم تا مشکل حل شود الان که دیگر هیچ تازه باید اون 2تا شریک دیگرمو هم یجوری براشون جبران خسارت کنم چون به اعتبار حرف من اومدن تو این سایت و حالا اینطوری شده! ))

این مسائل دیگه کاملا شخصی هست. در مورد برنامه توضیح به شما دادم.
    اما باز بگویم اجباری در کار نبوده و شما فقط نباید حرف آقای رحیم آبادی را در نظر میگرفتید. البته الان هم چاره ای نیست. چون ایشون که مسئولیتی گردن نگرفته و در سایت هم نیستن اصلا !

(( ببینیم قوانین جدید چطور خواهد بوود. ))

انشالله به زودی خواهید دید . که نه قرص مسکن هست و نه دست و پا گیر و نه ناقص !

(( همین عواقب که گفتین خیلی حرف توشه! ))

نه حرفی توش نیست. همه چیز واضح گفته شده و قانون هم برای همه یکسان
    منتهی تصمیم گیری با خود اشخاص می باشد.

موفق باشید

20. 2 کاربر مقابل از Poorya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

admin (-۶۰۷-۱۱-۱۹),naji (-۵۹۵-۱۱-۱۹)

21. Top | #72

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 6 بار در 4 ارسال
    با سلام
    من مبلغ 25000 تومان بازیافت سرمایه امروز ساعت 8/45 به حساب بانک صادرات شما ادمین محترم آقای علی خان ریختم.
    شماره ارجاع 014238112038
    با تشکر

22. Top | #73

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 30 بار در 10 ارسال
    سلام
    من 10 روز پیش 25000 ت واریز کردم و امروز موعد برداشت من است ممنون میشم امتیاز من رو برگردانید

23. Top | #74

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر شده 79 بار در 36 ارسال
    بنده فکر میکنم منظور ار برنامه 10 ساله که تدوین نموده بودند آن آقای محترم

عبارت است از برنامه ای که پول و سرمایه های اشخاص به وصعیت 10 سال قبل برگردانده شود!

ویرایش توسط alex32 : -۶۱۵-۱۱-۱۹ در ساعت 13:49

24. Top | #75

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.52
    نقل قول نوشته اصلی توسط gh207 نمایش پست ها
    با سلام
    من مبلغ 25000 تومان بازیافت سرمایه امروز ساعت 8/45 به حساب بانک صادرات شما ادمین محترم آقای علی خان ریختم.
    شماره ارجاع 014238112038
    با تشکر
    با سلام ... شما باید از طریق جهان پی ا فزایش موجودی می دادید ! اما این بار اشکال ندارد ، 10 روز پس از واریزتان در همان ساعت به بنده اعلام نمایید تا حسابتان برای برداشت آماده گردد ... موفق باشید ...

25. 2 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gh207 (-۶۱۵-۱۱-۲۰),naji (-۶۰۴-۱۱-۲۰)

26. Top | #76

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.52
    نقل قول نوشته اصلی توسط vashty نمایش پست ها
    سلام
    من 10 روز پیش 25000 ت واریز کردم و امروز موعد برداشت من است ممنون میشم امتیاز من رو برگردانید
    با سلام ... حساب شما آماده برداشت می باشد ... موفق باشید

27. کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

naji (-۶۰۲-۱۱-۲۰)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123