مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نظر سنجی در مورد قوانین جدید سایت - صفحه 3
انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس توییتر فیس بوک
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67

موضوع: نظر سنجی در مورد قوانین جدید سایت

1. Top | #61

عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر شده 210 بار در 90 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonspell نمایش پست ها
    سلام
    گفتید 16*28000=4448000 تومان سود خالص
    ولی 28000 سود ماهانه است نه 22 روزه پس سود 1 ساله 336000 تومان - 200000 پک = 136000 تومان سود خالص
    در صورتی که بانک ماهی 22% سود میده که میشه 296560 تومان سود خالص

متاسفانه همین سایت ایران زمین رو فکر میکردم با پول کاربرا کار میکردن هی می خواستم بپرسم که درآمده سایت چیه ولی نپرسیدم
    اگر قصد تاسیس سایت هستید باید از درآمده سایت مطمئن شید که میتونید با پول کاربرا کارکنید بعد سایت رو تاسیس کنید الیته نظره منه

ممنون

با سلام خدمت شما کاربر گرامی فعلا منبع در آمد مطمئنی نیافتیم

این قوانین هم شاید بعد از چند ماه آسان تر بشه ولی در حال حاضر با توجه به ضرر بسیار زیاد آقای علیخان( بیش از 40 میلیون تومان ) امکان سود دهی بیشتر در سایت جدید وجود نخواهد داشت

کماکان منتظر سوالات و نظرات شما دوستان گرامی هستیم

همگی موفق باشید

2. کاربر مقابل از gta2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

naji (-۵۶۴-۱۲-۲۷)

3. Top | #62

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر شده 148 بار در 67 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط gta2013 نمایش پست ها

سلام به شما کاربر گرامی

پول پک جزو درآمدهای سالیانه سایت هست و هیج سودی در سپرده یا جاری ندارد

دوست گرامی در ارتقا طلایی و پیشرفته ترین پک سایت ( سبز ) هر 22 روز یکبار شما می توانید به برداشت زدن بپردازید که در واقع در سال شما 16 بار برداشت میتوانید بزنید

16*28000=4448000 تومان سود خالص

پول پک هم سعی می کنیم در سال دوم به صورت تمدیدی باشه با قیمت کمتر تا کاربر سود بیشتری ببره

دوست من سایت سود خوبی داره از بانک هم بیشتر هست بانک هر 30 روز سود میده در این پک شما هر 22 روز برداشت می زنید

تعداد برداشت در بانک سالی 12 باره ولی در این پک 16 بار هست

بله حق با شماست رمانی پی تی سی میتونه موفق باشه که یک منبع درآمدی داشته باشه که هیچ وقت به مشکل نخوره کاری که هیچ کدام از پی تی سی ها تا به حال نتوانسته اند انجام بدهند

در پایان برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی داریم

بازم ممنونم از وقتی که گذاشتین
    ببخشید اگه من باز سوال میپرسم فقط میخوام موضوع روشن بشه
    ببینید درسته که تعداد برداشت ها بیشتره ولی ما باید مبلغی رو برای ارتقا و زیرمجموعه ها برگردونیم و خودتون فرمودید که سود ماهیانه ی ما 28.000 ت میشه پس میشه همون سالی 336.000 ت
    در مورد پک هم میدونم که هیچ سودی برای ما نداره
    ببینید ما به بانک یه پولی میدیم و ماهیانه سود میگیریم و لازم نیست در پایان سال پول اضافه ای پرداخت کنیم برای اینکه همون سود قبلی رو داشته باشیم!
    من باید در ابتدا 1.148.000 ت بابت ارتقا و زیرمجموعه پرداخت کنم و 200.000 ت هم بابت پک و شما در مجموع 336.000 ت در پایان سال به من دادید... که باید 200.000 ت رو دوباره بذارم کنار واسه پک !
    خودتون حساب کنید که این سود از سود بانکی کمتر هست یا بیشتر. در واقع شما بابت 1.148.000 ت سالیانه 136.000 ت سود میدید... این میشه چند درصد؟!؟!؟! تقریبا 12% (تازه بماند که یه دویست تومن هم از ابتدا پیشتون به امانت گذاشتیم!!)
    در ضمن شما اگه حتی میخواین سود بانکی بدین که دیگه احتیاجی به پک نیست! پول رو از ما بگیرید ، بذارید بانک ، سود رو بگیرید ، بدید به ما...!!!!! مسخره هست درسته؟!؟!؟!
    یه جورایی دور خودمون دور خوردن هستش به نظر من
    اگه پک تمدیدی باشه سود ما از ماهی 28.000 کمتره. فکر کنید ماهیانه ما یه چیزی هم بخوایم واسه پک پرداخت کنیم (فقط مثاله) در واقع فرقی نمیکنه و میشه همون سالی 136.000 ت و در واقع ماهی 11.333...!!!!

4. 2 کاربر مقابل از Azadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gta2013 (-۵۷۰-۱۲-۲۸),naji (-۵۸۴-۱۲-۲۷)

5. Top | #63

عنوان کاربر
    Member
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر شده 61 بار در 33 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط gta2013 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان عزیز و دوست گرامی آقای سرمدی

دوست گلم من حرفهای شما رو از صمیم قلبم درک می کنم به خاطر این که همونطور که عرض کردم بالای 250 سایت پی تی سی کار کردم که همشون اسکم شدند قوانین سخت به دلیل این هست که وقتی کاربری به حدنصاب برداشت میرسه

یک دفعه نبینه سایت اسکم شده و حالش گرفته بشه چون این حس و حال رو خودم داشتم و میدونم حس خوبی نیست

بله خیلی ها توی پی تی سی اومدند چون خود پی تی سی هم هنوز به صورت علم قطعی در نیومده توی آمریکا هم که 6 ساله پی تی سی اومده میلیونها سایت تا الان اومدن و اسکم شدند شاید 10 تا سایت الان توی آمریکا واقعی باشه و پرداختی داشته باشه که

بهترینش هم نئو باکس هست

شاید پی تی سی 10 ساله دیگه توی ایران جا بیوفته نه الان

اصلا عجله ای برای تاسیس ایران زمین ادز وجود نداره و نظر نهایی برای تاسیس سایت جدید توسط کاربرها بیان میشه اگر بالای 50 درصد افراد راضی بودند سایت جدید راه اندازی میشه

سایت جدیدی فعلا در کار نیست این پست به منزله نظرسنجی هست لطفا نظرات منفی و مثبت خودتون رو بیان کنید

موفق و موید باشید آقای سرمدی ما هم برای شما دعا میکنیم
    سلام از ماست، خیلی از حرفاتون به حق ولی اگه قرار باشه من نظر مثبت یا منفی بدم چشم اینکارو میکنم من با این قوانینی که نوشتید نظرم منفی این نظر من اگر قانون یخورده به نفع کاربر باشه نه اونقد که بتونه سایتو به تعطیلی بکشونه موافق و نظرم مثبت میشه. شما از نئو باکس حرف زدی بزارید منم اینو بگم منم یچیزی میدونستم اقدام به افتتاح سایت کردم و پشتیبانه من حاصل این همه حرف با شما یا دیگرانه تجربه کسب میکنم و برای بهتر اداره کردن سایت بهره میگیرم و از جای دیگه حرفایی که شنیدم دیدم اینجا باز گو میکنم. هدف کمک دوستانه میگم لطفا یکم قوانینو طوری تنظیم کنید که همه سود ببرن یطرفه نباشه.
    ممنون از شما بازم براتون آرزوی توفیق میکنم.

6. 2 کاربر مقابل از vahidsarmadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gta2013 (-۵۹۱-۱۲-۲۷),naji (-۵۹۹-۱۲-۲۷)

7. Top | #64

عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.07
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azadeh نمایش پست ها
    بازم ممنونم از وقتی که گذاشتین
    ببخشید اگه من باز سوال میپرسم فقط میخوام موضوع روشن بشه
    ببینید درسته که تعداد برداشت ها بیشتره ولی ما باید مبلغی رو برای ارتقا و زیرمجموعه ها برگردونیم و خودتون فرمودید که سود ماهیانه ی ما 28.000 ت میشه پس میشه همون سالی 336.000 ت
    در مورد پک هم میدونم که هیچ سودی برای ما نداره
    ببینید ما به بانک یه پولی میدیم و ماهیانه سود میگیریم و لازم نیست در پایان سال پول اضافه ای پرداخت کنیم برای اینکه همون سود قبلی رو داشته باشیم!
    من باید در ابتدا 1.148.000 ت بابت ارتقا و زیرمجموعه پرداخت کنم و 200.000 ت هم بابت پک و شما در مجموع 336.000 ت در پایان سال به من دادید... که باید 200.000 ت رو دوباره بذارم کنار واسه پک !
    خودتون حساب کنید که این سود از سود بانکی کمتر هست یا بیشتر. در واقع شما بابت 1.148.000 ت سالیانه 136.000 ت سود میدید... این میشه چند درصد؟!؟!؟! تقریبا 12% (تازه بماند که یه دویست تومن هم از ابتدا پیشتون به امانت گذاشتیم!!)
    در ضمن شما اگه حتی میخواین سود بانکی بدین که دیگه احتیاجی به پک نیست! پول رو از ما بگیرید ، بذارید بانک ، سود رو بگیرید ، بدید به ما...!!!!! مسخره هست درسته؟!؟!؟!
    یه جورایی دور خودمون دور خوردن هستش به نظر من
    اگه پک تمدیدی باشه سود ما از ماهی 28.000 کمتره. فکر کنید ماهیانه ما یه چیزی هم بخوایم واسه پک پرداخت کنیم (فقط مثاله) در واقع فرقی نمیکنه و میشه همون سالی 136.000 ت و در واقع ماهی 11.333...!!!!

سلام دوست گرامی این که این 28000 در ماه فقط سود خالص زیر مجموعه های اجاره ای هست ولی شما سود زیر مجموعه مستقیم و ارزش کلیک خودتون رو هم اگر حساب کنید میشه ماهی تقریبا 4000 تومان سود خالص با اون 28000 میشه ماهی تقریبا 32000 تومان

قیمت پک ها هم آسونتر و منطقی ترش میکنیم شما نگران نباش

طرح قرعه کشی ماهانه افراد عادی و ارتقا داده رو هم داریم که یک پولی هم از این طریق به کاربر میرسه فعلا قوانین قطعی قطعی نشده است

موفق و موید باشید

8. کاربر مقابل از gta2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

naji (-۶۱۷-۱۲-۲۸)

9. Top | #65

عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.07
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsarmadi نمایش پست ها
    سلام از ماست، خیلی از حرفاتون به حق ولی اگه قرار باشه من نظر مثبت یا منفی بدم چشم اینکارو میکنم من با این قوانینی که نوشتید نظرم منفی این نظر من اگر قانون یخورده به نفع کاربر باشه نه اونقد که بتونه سایتو به تعطیلی بکشونه موافق و نظرم مثبت میشه. شما از نئو باکس حرف زدی بزارید منم اینو بگم منم یچیزی میدونستم اقدام به افتتاح سایت کردم و پشتیبانه من حاصل این همه حرف با شما یا دیگرانه تجربه کسب میکنم و برای بهتر اداره کردن سایت بهره میگیرم و از جای دیگه حرفایی که شنیدم دیدم اینجا باز گو میکنم. هدف کمک دوستانه میگم لطفا یکم قوانینو طوری تنظیم کنید که همه سود ببرن یطرفه نباشه.
    ممنون از شما بازم براتون آرزوی توفیق میکنم.

با سلام به شما دوست عزیزم

باشه چشم اگر قرار شد روزی باکسی زده بشه قوانین رو در حد 10 تا 15 درصد به نفع کاربر میکنیم با اینکه میدونیم این کار به سایت لطمه میزنه شما نگران نباش

موفق و موید باشید

10. کاربر مقابل از gta2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

naji (-۶۱۸-۱۲-۲۸)

11. Top | #66

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    باعرض سلام و خسته نباشید
    من یه سوال ازتون داشتم
    قوانین سایت رو که مطالعه میکردم در قسمت برداشت ماهیانه به نکته ای برخوردم
    برای برداشت ماهیانه 1000تومان مشکلی نیست ولی با توجه به قوانین برای برداشت ماهیانه 2000 تومان باید 12 برابر آن یعنی 24000 تومان پرداخت کرد و این مبلغ به نفع سایت ذخیره می شود .
    حالا سوال بنده این هست که با یک حساب سر انگشتی میشه گفت اگر شما اجازه برداشت ماهی 2000 تومان داشته باشید و بتوانید ماهی همان 2000 تومان را خالص برداشت کنید می شود سالی 24000 تومان و این مبلغ با مبلغی که هر سخص برای اجازه این میزان برداشت پرداخت نمودخ برابر است یعنی در اصل کاربر سودی دربافت نکرده بلکه مبلغ خودش به خودش بازگشت داده شده
    می خواستم بپرسم برای این موضوع راه حلی پیدا کردید ؟ چون در غیر اینصورت فعالیت برای کسب درآمد در سایت عملا بیهوده است
    اگر مایل بودید بنده می توانم در این زمینه راهکاری ارئه دهم
    ممنون میشم پاسخ بنده را بدهید
    موفق و سربلند باشید

12. Top | #67

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.60
    تشکر شده 3,799 بار در 1,107 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkness7373 نمایش پست ها
    باعرض سلام و خسته نباشید
    من یه سوال ازتون داشتم
    قوانین سایت رو که مطالعه میکردم در قسمت برداشت ماهیانه به نکته ای برخوردم
    برای برداشت ماهیانه 1000تومان مشکلی نیست ولی با توجه به قوانین برای برداشت ماهیانه 2000 تومان باید 12 برابر آن یعنی 24000 تومان پرداخت کرد و این مبلغ به نفع سایت ذخیره می شود .
    حالا سوال بنده این هست که با یک حساب سر انگشتی میشه گفت اگر شما اجازه برداشت ماهی 2000 تومان داشته باشید و بتوانید ماهی همان 2000 تومان را خالص برداشت کنید می شود سالی 24000 تومان و این مبلغ با مبلغی که هر سخص برای اجازه این میزان برداشت پرداخت نمودخ برابر است یعنی در اصل کاربر سودی دربافت نکرده بلکه مبلغ خودش به خودش بازگشت داده شده
    می خواستم بپرسم برای این موضوع راه حلی پیدا کردید ؟ چون در غیر اینصورت فعالیت برای کسب درآمد در سایت عملا بیهوده است
    اگر مایل بودید بنده می توانم در این زمینه راهکاری ارئه دهم
    ممنون میشم پاسخ بنده را بدهید
    موفق و سربلند باشید
    سلام خدمت شما دوست گرامی

اگر در جریان باشید باکس ایران زمین با مشکلاتی مواجه بوده است که این مشکلات شامل برنامه نویسی اشتباه برنامه نویس آن + کلاهبرداری شریک بنده یعنی آقای رحیم آبادی
    بوده است که در نهایت حدود 100 میلیون تومان به بنده ضرر زده است و از این مبلغ هنوز مبلغی حدود 20 میلیون تومان آن باقیمانده است که بنده به صورت اقساط ، هر ماه به حساب
    کاربران متضرر واریز می نمایم !

این قوانینی که می بینید ، پس از طی چنین مشکلاتی قرار داده شد تا حداقل اگر کسی تمایل به فعالیت داشت ، بتواند فعالیت کند و در کنار آن دیگر صدمه مالی هم به مدیر سایت وارد
    نشود .

برای بنده فعالیت یا عدم فعالیت کاربران هیچ منفعتی ندارد ، کما اینکه هر ماه بایستی مبلغ 140.000 تومان هم بابت تمدید سروری که این سایت و سایت دیگر یعنی ایران زمین ادز روی آن
    نصب می باشد بپردازم ، لذا خواهشمندم اگر فعالیت در این سایت را دوست دارید و به باکس ایران زمین تعلق خاطری دارید ، فعالیت نمایید و در غیر این صورت برای شما آرزوی موفقیت می نمایم.

ضمنا ، شما اگر به عنوان مثال 24000 تومان واریز نمایید ، سال اول به پول خود خواهید رسید و از سال دوم به بعد بدون هیچ محدودیتی می توانید ماهانه 2000 تومان برداشت نمایید و دیگر برای
    شما فقط سود خواهد ماند ، این هم فقط برای کاربرانی میسر است که به باکس ایران زمین و مدیر آن اعتماد دارند و لاغیر .

موفق و پیروز باشید ...

13. کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

naji (-۶۱۳-۱۱-۲۵)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123