Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh به خلیج فارس رأی دهید
انتخاب رنگ سبز انتخاب رنگ آبی انتخاب رنگ قرمز انتخاب رنگ نارنجی
خوراک آر اس اس توییتر فیس بوک
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم؟
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: به خلیج فارس رأی دهید

1. Top | #1

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 2,075 بار در 1,081 ارسال

به خلیج فارس رأی دهید

سلام و تشکر

فوری فوری ایران دوباره از شرکت گوگل اعتراض نموده بخاطر اسم خلیج فارس که در نقشه گوگل خلیج عربی ثبت شده است برای همین هم شرکت گوگل اعتراض ایران را قبول کرده وگفته راجب این دو رای گیری اینترنتی انجام میگیره که رای هر کدام بیشتر شد به اسم همان ثبت مشود.
    سریع اقدام کنید همین الان
    74.4 درصد عربها رای دارند. 25.4 درصد ایرانی ها
    تا وقت رای گیری تمام نشده بشتاب که اگر همت نکنی اسم خلیج فارس برای همیشه به فراموشی میرود.
    وارد سایت شوید سمت راست دو دایره هست روی خلیج فارس کلیک کنیدو بعد بر رویvoteکلیک کنید با موفقیت و پیروزی
    اینم آدرس سایت
    http://www.persianorarabiangulf.com/index.php

دو دقیقه وقتتو بیشتر نمیگیره

2. Top | #2

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    بسیار مهم . . (برای دهمین هزاربار!). نظرسنجی "خلیج فارس یا خلیج ع**ی"و نیز "مالکیت سه جزیره ایرانی"نیرنگی از سوی اعراب بوده و شرکت در آن وطنفروشی و خیانت به ایران است!
    خواهشمندیم به اشتراک بگذارید...

نخست پیش از پرداختن به این موضوع و واشکافیش، "شرکت در این رای گیری آسیب زدن به نام راستین و تاریخی خلیج فارس و نیز یاری رسانی به دشمنان در اشاعه نام دروغین خلیج ع**ی است؛ بگفته ای دیگر شرکت در این رای گیری، بسان وطنفروشی و خیانت به ایران و ملت ایران است!

--------------------

برای نخستنبار در ماه مه ۲۰۱۰ یک تارنمای ضد ایرانی بنام "خلیج فارس یا خلیج***ی"راه اندازی شد که نام خلیج فارس را زیر پرسش برده و بتازگی مالکییت آبخوست بوموسو (ابوموسی) و دو تنب بزرگ و کوچک را به رای گیری گذاشته شده اند.

۱. خلیج فارس یا خلیج***ی"
    http://www.persianorarabiangulf.com/

۲. "کدامین خلیج"
    http://whichgulf.com/

۳. "ابوموسی"
    www.abumusavote.com

۴. تنب بزرگ و تنب کوچک
    www.tunbs.com
    از آنزمان تاکنون این تارنما ادعا میکند که بالای ۲.۴ میلیون رای داده اند (تا دوماه پیش باصطلاع ۱.۸ میلیون بود!) ! اکنون پرسشهای که بایستی از خودمان پیش از شرکت در این رای گیری بپرسیم:*

- چه کسانی پشت پرده این تارنمای رای گیری هستند و اعتبارشان چیسیت؟
    - برای چه منظور و هدفی راه اندازی کرده اند؟
    - این تارنما نهایتا چه چیزی را میخواهد ثابت کند؟
    - آیا این نامگذاری در سازمان ملل مطرح شده یا زیر سوال رفته است که اکنون برای حل این سردرگمی بارای گیری جامعه جهانی نیاز دارند؟
    - آیا ما ایرانیان آن اندازه بی فکر و ناچیز شده ایم که به جای تثبیت شواهد و مدارک به تارنمایی برای رای گیری بسنده کنیم که هرکه بیشتر نظر داد خلیج فارس از آن او میشود؟

شوربختانه بسیاری از هم میهنان از روی احساسات و عجولانه، بدون اینکه هیچ بررسی یا کندوکاوی پیش از شرکت در رای گیری بکنند و دریابند که چه کسانی پشت پرده این سایت میباشند، نخست چشم بسته رای داده و سپس دوستان خود را نیز دعوت به شرکت میکنند؛ که دوستانشان نیز بنوبه خود و به همان روش چشم و گوش بسته دنباله روی کرده و بدون هیچ آگاهی در رای گیری شرکت میجویند.

ناگفته نماند که تنی دشمن در لباس دوست که در فیس بوک برای خود نام ایرانی برگزیده اند و ادعای ایرانی بودن میکنند، ما را دعوت به شرکت در رای گیری میکنند و برای برانگیختن احساسات ملی ما بدروغ اعلام میکنند "رای گیری از سوی گوگل است"و یا "نام خلیج فارس در خطر است اگر شرکت نکنید"و امثال آن، که ما بایستی هشیار بوده و بیاد داشته باشیم، که اگر "سگی در اصطبل زاده شود، دلیل بر آن نیست که یک اسب نجیب باشد"، و اگر کسی نام ایرانی برخود می نهند وادعای ایرانی بودن میکند، دلیلی بر ایرانی بودنش نیست

پیش از هر چیزی مسئله ای که همگان بایستی برآن آگاه شوند، که بالا بردن و پائین بردن آمار رای ها دست خود سازندگان سایت است و رای شما هیچ اثری در آمار ندارد و کاملا دروغ میباشد.

و اما حقایق در مورد این سایت (با سپاس فراوان از گروه "هکر ایرانی"که آنان را شناسایی کردند)! این سایت در کنار سایتهای دیگری همچون:
    www.Forum.islameiat.com
    www.alresalahtrading.com
    www.3ppipe.com
    www.3pcap.com
    www.HARVEYJEKYLL.com
    www.3PGULF.com
    www.remaxarabia.com
    www.moderntanning.com
    www.mail.shaqaiq.com
    www.endocrine.org.sa
    www.wadaqaviation.com
    www.samarasecurity.com
    www.medadcenter.com
    www.okazaward.com
    www.fameadv.com
    www.3pcup.com
    www.naqaba.Com.SA

این تارنما توسط یک عرب مقیم مالزی بنام 'همام الغرانی'[1] با سرور در امریکا راه اندازه شده است که چند دقیقه پس از راه اندازیش در توئیتر خود تبلیغش را کرد![2] اکنون این پرسش پدید می آید که انگیزه راه اندازی چنین سایت هایی برای چیست و چه سودی برای این شخص دارد؟
    ۱ - جنگ روانی علیه ما ایرانیان؛

۲ - درآمد از راه تبلیغات در صفحات مذکور؛

۳ - هر دامنه اینترنتی (Domain) که ۱۰ دلاری خریداری شده است، بخاطر ترافیک بالا، بهایش را به هزاران دلار افزایش و سرانجام به بهای بالا بفروش برسانند (که گویا برای فروش هم هست![3])

۴ - و مهمتر از هرمسئله ای، برای بالا بردن آمار و میزان استفاده از نام جعلی خلیج "ع**ی"در موتورهای جستجوگر است.

چگونه در موتورهای جستجوگر اثر میگذارد؟
    هر زمانی که ما کامنتی/نوشته ای/نقل قولی را در اینترنت بکار میبریم که در آن از واژه ی ساختگی برای خلیج فارس استفاده میشود (چه انگلیسی و چه فارسی)، یا از دوستان خود دعوت میکنیم که رای گیری شرکت کنند، ما با این کار به نام ساختگی و دروغین، بدون آگاهی اعتبار میبخشیم، زیرا که مرورگر موتورهای جستجو مانند شرکت گوگل، براساس الگوریتم=محاسبه عددی کار میکنند!* بعبارتی دیگر، موتورهای جستجو بر اساس تعداد دفعاتی که یک سایت یا سایت های مرتبط، از یک عبارت خاص و یا واژه بکاربرده شده را بعنوان نام متداول به جستجوگران و مشتریان خود ارائه میدهد. در واقع، این یک نوع سیستم براساس "رای"می باشد.

برای مبارزه با اینکار ما میبایستی:

۱ - از رای دادن و شرکت جُستن در این بازی مضحک، ولی خطرناک خودداری کرده و به دوستان خود هشدار داده و آنان را آگاه سازید که شرکت در این رای گیری آب در آسیاب دشمن ریختن و خیانت به ایران است؛

۲ - برای بالا بردن آمار نام خلیج فارس، در هر کامنتی که در فیس بوک می نویسید، واژه "خلیج فارس"یا "پرشین گالف"(Persian Gulf) را به پایان آن اضافه کنید؛

۳ - از بکاربردن نام ساختگی بطور کلی و شدیدا خودداری کنید؛
    ۴ - هر زمانی که مطلبی/کامنتی را مینویسید که ناچارید نام ساختگی تا بکار ببرید، محتاط بوده و پس از واژه خلیج بجای عربی "ع**ی"و بجای Arabian = A***n Gulf بکار ببرید.

بگفته ای ساده تر، با راه اندازی این تارنماها، هم نام دروغین خلیج ع**ی را اشاعه داده اند و هم از ان سود مالی خواهند برد!

خواهشمندیم این نوشتار را به اشتراک گذاشته و به دوستان خود هشدار دهید که بسیاری از هم میهنانمان در اینمورد نآگاهند.

ادمین خلیج فارس

منابع:
    -----------------
    1 - https://www.facebook.com/photo.php?f...52209617356111

و https://www.facebook.com/photo.php?f...52211790846111

2 - https://twitter.com/homam_alghorani/status/13735812883

3 - http://www.godaddy.com/domains/searc....aspx?ci=54814

3. Top | #3

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    دوستان گرامی اولا بنده عذر خواهی میکنم در جواب دوست عزیزمان هم باید بگویم من پیست را برای این نمیگذارم که آمار پستهام بالا برود اولا بنده ناظم ادب و عرفان هستم و در قابل این عنوان وظیفه دارم که در خدمت سایت

باشم و اما در مورد سوال بعدی شما هیچ اجبار نیست برای نظر دهی شما دوستان اگر مایل نیستید نظر ندهید من اگر خواهش کردم در چندین پست برای این که فعالیت در انجمن بالاتر برود و در مورد سومین انتقاد شما بنده

می پذیرم و عذر خواهی می کنم من حقیقت بخش اول را کامل خواندم و راستش رای دادم و بخش دوم که جواب مدیر سایت آوا باکش بود را کامل وقت نکردم بخوانم و متاسفم اگر اشتباه متوجه شدم بهرحال من 4 ساعت

بیشتر وقت ندارم و هم باید تمام کارهام را انجام بدهم هم تمام بخش داستان ها را تقریبا خواندم و نظر دادم اگر الان اشتباهی از جانب بنده بوده عذر می خواهم و امیدوارم دوستان به بنده خرده نگیرند امیدوارم شما دوست عزیز

هم سعی کنید منصافه تر برخورد کنید تا دلی را نشکنید با تشکر

در ضمن من بعضی از متن ها را وقت گذاشتم تایپ کردم مثلا داستان شکونتلا که حدود 10 صفحه است آیا حتی یک نفر خوانده و نظر داده البته مسئله ایی نیست من هم بیشتر پست هام در بخش مربوطه سخنان حکیمانه و

شعر و داستان هستند اگر در بخش دیگر ی هم پست ایجاد نمودم فقط برای این است که بتوانم کمکی به سایت کرده باشم و اگر شما فکر میکنید بنده پستی ایجاد کردم که مفید نیست می توانید عنوان کنید و امیدوارم در

مورد جمله ایی که قرار دادید و بسیار هم بامعنی و زیباست یکم تفکر کنید

هیچ کس را در زندگیتان ملامت نکنید . آدمهای خوب برایتان شادی می آورند و آدمهای بد تجربه
    بدترین ها ، درس عبرت می شوند،
    بهترین ها ، خاطره.
    ویرایش توسط newtrade58 : -۶۰۲-۰۲-۱۱ در ساعت 04:29

4. Top | #4

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر شده 5 بار در 3 ارسال
    سلام داداش من رای دادم.خلیج فارس همیشه خلیج فارس بوده وهست وخواهدبود
    به افتخار ااااااااییییییییییررررررا ااااااانننننننننن

5. کاربر مقابل از secret66 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

newtrade58 (-۵۸۰-۰۲-۱۱)

6. Top | #5

عنوان کاربر
    مسئول و ناظم پایگاه خبری
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 216 بار در 120 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط newtrade58 نمایش پست ها
    دوستان حتی یک نفر هم رای نداده یعنی برای شما کشورتان مهم نیست لطفا دو دقیقه وقت بگذارید رای بدهید و در همین بخش هم اعلام کنید متشکر

سلام
    دوست عزیز خودت به پست هایی که قرار میدی توجه میکنی ؟!
    یا فقط داری کپی پیست میکنی این چیز ها رو تا تعداد پست هات بالا بره ؟

تو پست اولت لینک سایت رو گذاشتی و گفتی رای بدید.
    تو پست دومت تاکید بر این شده که این سایت از طرف خود عرب ها قرار داده شده و برای کسب در آمد و فلان و فلان
    و اصلا نیازی هم به رای دادن نیست چون چیزی که مشخصه و از قبل بوده یعنی اسم خلیج فارس دیگه لازم نیست به رای گیری گذاشته بشه !
    حالا تو پست سوم اومدی میگی چرا 2 دقیقه وقت نمیگذارید و شرکت نمیکنید ؟!!!!
    هیچ کس را در زندگیتان ملامت نکنید . آدمهای خوب برایتان شادی می آورند و آدمهای بد تجربه
    بهترین ها ، خاطره.

7. Top | #6

عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر شده 115 بار در 47 ارسال
    دوستان حتی یک نفر هم رای نداده یعنی برای شما کشورتان مهم نیست لطفا دو دقیقه وقت بگذارید رای بدهید و در همین بخش هم اعلام کنید متشکر
    دوست عزیز شما همیشه کاربران رو دعوت میکنی که نظر بدن و به نظر میاد خیلی مهم باشه ولی با وارد شدن به تایپک ایجادیتون با نظر درمورد داستان روبه رو میشیم واین جالب نیست برای هر موضوعی به زور نظر خواهی کنید. برای همین هم هست کاربران جدی نمیگیرند. ما که نمیدونیم کدوم مهمه کدوم مهم نیست. منم موافقم .با رای هیچی عوض نمیشه خلیج فارس خلیج فارسه چه رای بیاره چه نیاره.
    با آرزوی جاودانی ایران وایرانی.

8. Top | #7

عنوان کاربر
    Moderator ناظم و ناظر انجمن باکس ایران زمین
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 4,247 بار در 2,692 ارسال

آرشی دگر خواهم شد ، می روم بر بالای دماوند ، کمان بر خواهم کشید و تیری زنم ، اینبار سوی جنوب نه سوی سمرقند . . .
    تیر می رود جان من نیز ، جان می دهم پر پر شوم چون گل یاس ، ولی دلشاد از آنم که تیر می رود ، می رود و نشیند آن سوی خلیج فارس . . .
    فریاد بر آرد و رسا گوید :
    این مرز ایران است / بیشه ی شیران است
    دست دگران کوته زین دیار است / نام خلیج فارسش تا همیشه جاودان است
    روز خلیج فارس بر تمام ایرانیان مبارک باد .

9. کاربر مقابل از fb1400 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

newtrade58 (-۵۸۱-۰۲-۱۲)

10. Top | #8

عنوان کاربر
    Junior Member
    میانگین پست در روز
    0
    تا توانی دلی به دست آور ********** دل شکستن هنر نمی باشد

11. Top | #9

عنوان کاربر
    مسئول و ناظم پایگاه خبری
    میانگین پست در روز
    0
    تشکر شده 216 بار در 120 ارسال
    تا توانی دلی به دست آور ********** دل شکستن هنر نمی باشد

با سلام

من فقط یک یاد آوری کردم که شما تو پست هایی که قرار مدهید کمی بیشتر دقت کنید. به هیچ عنوان هم مسئله دل شکستن یا بی ارزش کردن کار نیست
    در مورد نظر دادن یا ندادن صحبتی نکردم. من خودم در قسمت پایگاه خبری فعالیت دارم .
    از دیدن نظرات دوستان خوشحال میشوم دعوت کردن به نظر دادن مشکلی نداره و روشی هست اما من سعی میکنم چیزی که واقعا جالبه و جلب توجه میکنه قرار بدهم تا دوستان خودشان نظر بدهند.
    اگر هم نظر ندادند دلیل بر این نیست که زحمت شما هدر رفته. شاید دوستان میخوانند و استفاده میکنند اما قادر به نظر دادن نباشند !
    پست های پشت سر هم یا متعدد به هیچ عنوان بد نیست .... اما شما که این قدر زحمت میکشید دقت کنید که تاثیر گذار تر باشد.

با تشکر
    بهترین ها ، خاطره.